Alte știri din fotbal
Florin Tănase a fost întrebat dacă pleacă de la FCSB și a răspuns fără ezitare: „Doar așa”
0
Prima mutare confirmată la Dinamo » Zeljko Kopic primește un jucător nou pentru cantonamentul din Antalya: „Avem o înțelegere”
0
Louis Munteanu, prima reacție după ce a purtat tricoul celor de la FCSB: „De asta am făcut gestul!”
7
Alt moment-cheie pentru naționala României, înaintea barajului cu Turcia » Ungaria, Kosovo și Bosnia, printre posibilele adversare
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorul din Superliga a deschis scorul la Cupa Africii! » L-a scos din echipă pe fotbalistul de la FCSB
0
George Ganea, a vorbit despre presiunea numelui: „Am avut de pierdut din cauza asta”
0
Viitorul lui Mohamed Salah, dezvăluit de impresar: „Ori Liverpool, ori pleacă acolo”
0
Fotbalistul decisiv pentru FCSB în Liga Campionilor, „invizibil” după transfer: „Multe îndoieli asupra situației lui”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
3
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Rusia ar putea lua în calcul o escaladare pe flancul estic al NATO începând ...
Adevărul
Romancierul Sebastian Perju, apel pentru societate: „Aduceți maidanul ...
GSP SPECIAL
Momentul în care este prins unul dintre cei mai căutați zece fugari din ...
Libertatea
Am o intrebare pt toata lumea și chiar va rog sa imi raspundeți, cand aveți timp : Intrebarea nr.1 ,ați mai auzit, in istoria fotbalului românesc de un jucător să se umilească in halul ăsta și sa nu fie dorit de nici o echipa care a facut imprudența sa il cumpere sau sa il imprumute ? FIORENTINA, GENK, RANGERS, ALAVES ... Întrebarea nr.2, in ce condiții a luat el, la europene, tricoul cu nr. 10 ?
Il ia BURSUCUL la CFR ....!!!!
Daca revine la Farul vor trebui sa-și schimbe numele in Feștila Năvodari
Scotienii saracii vor si dansii sa mai recupereze ceva din cat au platit dar marea lor problema este ca pe fiul regelui despre care ni se spunea ca vom sta la rand ca sa luam autografe de la el pe marele Ianis nu il vrea nimeni nici macar echipele din Turcia sau cele de prin zona golfului.Cu putin noroc poate ajunge la" AL-GAROAFA"sa fie coleg cu Florinel pe care patronul sau il evalua la 40-50 milioane de euro dar la vandut cu 5 milioane.Ianis nu marita nici macar atat.Parerea mea ca va pleca liber de contract daca scotienii chiar vor sa scape de el.
Tatal ramane la farul ca sa isi antreneze Fiul
Rangers a luat plasă totală cu proaspătul ginerica, nimeni nu-l va cumpăra! Deja i-a pregătit tati tricoul cu nr.10 și ghici mai ce!? Banderolaaaa!:D
O sa-l ia taticul la Farul,il face capitan,ii da si nr 10 si o sa-l certe pe nea Mircea daca nu-l convoaca la nationala :)
...pe nimeni nu intereseaza de yannis ...gsp nu publica niciun comentariu ...
Speram sa fie trimis de Rangers unde merita: la faianță. Ca de mai mult nu e bun. Si acolo poate sa poarte numarul 10 cat are chef.
Tati, vreau acasa!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.