Alte știri din fotbal
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Istvan Kovacs, „retrogradat” de Kyros Vassaras în Liga 2
0
„Și-a irosit toți banii pe care-i avea de cheltuit” » A vorbit pe șleau despre Adrian Mititelu: „Conflictul cu comunitatea locală...”
2
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Ianis ! ... mare brânză ,un kil de caș . Dacă regele al bătrân nu se afla in Scoția și in tribună ,prințișorul stătea bine mersi sub pătură tot meciul.
A vrut sa dea cu capul si l-a sters mingea pe ***,daca asa stie el sa dea cu capul e clar :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
„Ianis Hagi, prestație entuziasmantă”?? Poate a fost ... entuziasmat” de jocul colegilor! E drept ca l-am văzut pe Ianis facănd semne coechipierilor să alerge cât mai repede in jumătatea lor de teren dupa golul egalizator. Cred că asta a contribuit decisiv la victorie.
Cat entuziasm!Romanesc.
Nu a fost pasa de gol. A vrut sa dea gol cu capul si mingea a ajuns la un coechipier, care a marcat. Punct.
Bai Ionel,tu esti batut in cap?!Ai vazut meciul,sau n-ai televizor?!
Sumudica a jucat clar mai bine.
Jumatate din fani sunt ''romani'' din Ovidiu ;)))
Eanis sa se retraga acum ca e in culmea gloriei !
Nu cred ca prinde primul 11. I se vor da sanse dupa ce face partide promitatoare ca astazi insa vin apoi 2-3 meciuri slabe si revine pe banca. Asta e marea problema a lui Ianis.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.