Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Sumi a mai primit credit o etapa daca iar pierde e pa si da o are din ce in ce mai mica
Io incerc sa mi amintesc ce stil de joc aveau echipele antrenare de el... "Lungă și p'a doua" sau "Focul la ei"!
Prima lectie: baghet.
Ce-l mai iubeste lumea pe Sumudica...uite-te numai cate reactii la fake news-ul demiterii lui. Nu stim sa ne apreciem valorile, Vardy.
Bastenitos, toți suntem Turbo, Pembo si Cin Cin - ce mare brânza?? Ooops! Ce mare chestie??
Un antrenor de taraf care cântă doar după ureche (nu halește boabe, cântă după telefon…) nu fără talent dar fără nici un fel de orgoliu și caracter un lăutar poliglot.
V-ati grabit.Sumudica le-a promis ca-i scapa de la retrogradare dar sa invete si ei portugheza sau engleza lui Sumi.
Nu sunt fan SOSODICA , dar înlăturarea lui din Turcia NU mă bucură , pt ca BUFONUL SOSODICA va veni cu CIRCUL in România !!! Fotbalul românesc NU are nevoie de asemenea specimene !!!
Ca fost consumator de gume de mestecat Turbo, Pembo si Cin Cin, pot afirma ca marfa Made in Turcia e de neegalat. Inclusiv, dar mai ales, cea contrafacuta.
Breaking News: Potrivit media de la Ankara, presedintele Recep Erdogan i-a acordat cetatenia turca antrenorului Marius Sumudica si va sustine numirea acestuia in functia de ministru al sportului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.