Comentarii (5)
dinamo_fan
dinamo_fan  •  03 August 2018, 14:16
Postat de gazistu pe 03 August 2018, 13:00

Razvan stie sa omoare jocul, sa se inchida..ca sigur in 90 de minute are timp sa dea in gol...al in corner sau lovitura libera

lui Basel i-a dat 5 goluri in dubla mansa. cam pica teoria ta si suna mai mult a hatereala.

saramago
saramago  •  03 August 2018, 13:06

A dat gol împotriva lui Real Madrid, în optimile CL ediția 2011-2012. În februarie, la Moscova, pe un teren înghețat, CSKA și Real au încheiat 1-1: Ronaldo a deschis scorul în prima repriză, iar suedezul amintit, la primul meci oficial în tricoul lui CSKA, a egalat în ultimul minut. În retur Real s-a impus clar, scor 4-1.