Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Ba tu esti praf si pulbere ...nu vedeti nimic ...sunteti orbiti de Bursucea indiferent ce ar face ...
Mai taci oltene din gura ca esti praf.tu ai ceva personal cu Dan Petrescu :))) sper sa nu-ti fi incalecat Bursucul femeia :)))
...ba tu manaci cu toata fanilia ta ...eu nu vreau nimik ...decat sa va am in fata pe toti cei care injurati pe aici ...Bursucea o sa plateasca ...este foarte vinovat .
pai cine sa fie vinovat daca nu antrenorul ?
Este un lot valoros ...iar Bursucea ar trebui sa l faca si mai valoros ...nu sa se salveze de la retrogradare ...
Du-te si dormi baiatule . Daca Dinamo Moscova are lot valoros , atunci Spartak are un lot exceptional . Sa fim seriosi , in afara de 2-3 jucatori , Dan Petrescu are doar ciurucuri , avand in vedere pretentiile conducatorilor . Pai Spartak a cheltuit vara asta 24 de milioane de euro pe transferuri , in timp ce Dinamo Moscova 900 de mii de euro , plus ca a pierdut cel mai valoros jucator din lot , in timp ce Spartak si-a tinut cei mai buni jucatori . Ce mai e de zis ? Daca termina in prima parte a clasamentului , ar trebui sa fie multumiti , avand in vedere ce loturi au celelalte echipe . Pana si Kuban are jucatori mai valorosi decat Dinamo Moscova . Poate a gresit Dan ca a plecat de acolo .
Am vazut meciul ...este o echipa cu un lot valoros pregatita necorespunzator ...Bursucea nu degeaba si a cerut scuze ...credeti l ...e singurul vinovat .Rusii deja ii cauta inlocuitor...La ei nu i ca la noi ...gresesti platesti ...
"Poate că echipa va arăta altfel după ce vor reveni Kuranyi şi Dzsudzsak." corect ! daca pleaca si bursucul, poate o sa ia si campionatul !
Precedentele echipe ale lui Petrescu pe care le-a antrenat (Unirea, Kuban) erau cu mult mai organizate in aparare, dar acesti aparatori parca sunt niste incepatori, nu stiu cine i-a deochiat. In meciul cu Volga in 30 de secunde singuri si-au adus doua goluri iar astazi s-au autodepasit. O parte din vina o poarta si antrenorul, pt ca jucatorii nu-s pregatiti corespunzator. In linii generale, a invins echipa mai buna, Spartak, cea mai mare echipa din Rusia. DM e echipa copoilor si asta spune totul.
onanistule, mai comentezi si la alte articole in afara de cele despre dan petrescu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.