Alte știri din fotbal
FCSB pune „STOP”, după transferul lui Arnold Garita » Decizia anunțată de MM Stoica
4
Varga pregătește „șocul”: Kopic sau Mutu la CFR Cluj?!
4
Cadou de majorat: Rapid i-a anunțat transferul de ziua lui: „Un nou început, un nou vis”
2
Primul meci din Superligă pe care Corvinul vrea să-l joace la Petroșani: „Să fie sold-out!”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Marin, decisiv în Supercupa Greciei! AEK Atena a pierdut la loviturile de departajare
0
Here we go: Xavi Hernandez e noul selecționer al naționalei din Europa!
0
PSG - Aston Villa, în Supercupa Europei. Gol superb în minutul 20
0
Ce a spus Filipe Coelho despre plecare, înainte de Craiova - KuPS: „Suntem într-un moment rău?”
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
tusa
Cum se poate asa ceva? Nu era asta viitorul balon de ***, nu era alt "folbalist" ca asta, parca nici Pele nu palea asa mingea cu ambele picioare?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai dreptate, in principiu... Dar stii foarte bine ca la make un sungur lucru e important:banii, banii, mâncă-i... Dupa cum ne-a invatat mama doamnei Prodan AMP.
Sa inteleg ca Rangers bate tot cu 2-4 la 0 fara ca Ianis sa joace? Cum este posibil asa ceva? Credeam ca el este cheia jocului bun al echipei, cum sa joace fara el?
Sa înțelegem ca de fiecare data cand joaca Rangers, inclusiv in compania unor echipe de liga 3, urmează invariabil un articol nesemnat pe gsp cu cronica meciului?
Incet, incet dar sigur pierde si pozitia de rezerva
Imi aduc aminte ca nu aveai voie sa-l deposedezi. Daca nu putea dribla, se arunca la pamant instant si primea o lovitura libera cadou. La Ovidiu era un soi de Piatra-Neamt mai contemporan
ok .. asta cu belgia ..campionat ''mult mai tehnic'' ..las-o cataline , ca din echipa aia care ajungea in semifinalele cm/2018 ...doar dendoker era din campionatul intern !!!in rest genk e pe 45 (in europa)..iar rangers pe 62 !!!cu fiorentina ... nu avea cum sa joace ca numar 10 ..ca nu era destul de ''copt'' ..da cu siguranta nu trebuia sa plece din italia !!!
Pai mai rau i a facut. Mai trebuie sa si gandesti. Hagi senior mai are un copil. O fata. Cica e actrita daca am inteles bine. Pai nu are nimeni nimic cu ea. Nu face nimeni misto de ea ca nu a jucat in nici un film etc. Daca o facea si pe ea fotbalista era in aceasi oala cu ianis. Asta tine de mentalitate si gandire. Nu de faptul ca orice parinte isi iubeste copilul si bla bla. Asta e ceva romanesc. Mentalitate si gandire proasta. Ca si cu banii. In romania parintii bogati le dau foarte multi bani pe mana copiilor, din iubire ca ei au fost saraci si copii lor sa nu traiasca la fel, sa aibe de toate etc. Pai si le fac un mare rau. In tarile mai dezviltate ca noi nu se oractica asa. In fine
e usor sa critici din ''tastatura'' ..cand esti hater!!da ianis ca toti tinerii , cu toate fluctuatiile ..ianis a facut si meciuri sclipitoare ..unele chiar la rangers !!oricum ..cand jucatorul cu cel mai inalt index Instat din echipa e un rupator(fundas tavernier) ...e destul de clara directia , managementul si valorile echipei ..nu crezi ??sau tie ti-e gandul tot la fumat??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.