Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
are ceva scris la mana de la moggi, mutu? nu cred. promisiunile sunt vorbe in vant...
Gogosi, Juve nu va plati niciodata 17 milioane pentru un jucator care nici macar nu-i mai apartine!
VRAJEALA!SI DACA AU ZIS ASA CEVA OR FI ZIS SI EI ASA CA SA DEA BINE PE STICLA!
Statu-i cum sunt oamenii care-l compun! Iar daca esti cu musca pe caciula, cum era mutu, taci si inghiti, statul nu are cum sa te ajute!
Dupa mine totul este clar...pe vremea aceea mutu era in certuri cu frati becali care probabil nu mai doreau sa ii apere drepturile pentru ca mutu nu a vrut sa cotizeze la buzunarele lor...norocul a fost ca a aparut acest mourinho care este prieten bun cu acesti sarlatani si oameni de nimic care se numesc BECALI...de aici va las pe voi sa va intelegeti ce e de inteles.
problema este simpla .Mutu a fost dat afara de la chelsea pt consum de droguri,apoi la dat in judecata pt daune morale,imagine,etc..a cistigat si acum vrea bani ....simplu de tot
Decat sa citim despre cum au altii "probleme" cu banii, milioane de euro, noi mai bine mergem in vacanta si ne relaxam. Am descoperit recent ca o agentie de turism franceza, Mexonia, si-a deschis o filiala si in Romania. Mexonia e specializata pe Europa si are preturi foarte mici, datorita volumului mare de vanzari pe care l-a avut in 2008.
Noi suntem un popor de lashi shi de lacomi, atunci cand un semen al nostru-cu pacatele lui de necontestat-este calcat in picioare de o asa numita justitie ce facem ?..stam si ne frecam palmele bucurosi ca nu ne am luat o noi si a luato altul in freza, daca am avea demnitate ne am revolta ca stat am asigura asistenta juridica si reactii chiar si oficiale pe linie de federatie sau de ce nu pe linie de stat..am fost si vom fi calcati in picioare vai de capul nostru.
Asta a fost o razbunare si un "exemplu" dat de englezi pentru simplul fapt ca Mutu s-a nascut in Romania. Suntem romani.....suntem blestemati....suntem vazuti ca "tigani" si "saraci". PACAT!
hai k asta e tare...sa plateasca juve pt mutu 17 milioane...pai aia ce se gandeau...k o sa primeasca amenda de 5000 de euro?totusi nu cred k o sa plateasca juve banii aia...sper sa ajunga la o intelegere cu abramovici
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.