Alte știri din fotbal
Concluzia e clară: Mihai Toma trebuia să marcheze cu CFR Cluj, însă nu fotbalistul de la FCSB a irosit cea mai mare șansă
0
Daniel Pancu explică ce a schimbat la CFR Cluj de când a venit: „E ceva minunat! Vorbim despre cei «patru A» ai performanței”
0
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
0
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Metamorfoză în 5 luni cu Cristi Chivu » Câte puncte a recuperat față de lider comparativ cu Inzaghi!
0
Imagini rușinoase de la Barcelona » Un miliard și jumătate de euro pentru un „stadion-cascadă”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Cultura ta generala e precara. Grecii incepand din perioada antica, la fel ca si fenicienii de exemplu, pana in perioada otomana tarzie au fost un popor de comercianti, pescari, mici antreprenori. Sa vrei sa ii faci pe greci ciocanari netoti e neomarxism leninist germano-bruxelez. Asa cum noi suntem la origine pastori si agricultori si nu trebuie deloc sa ne fie rusine de asta asa si grecii sunt ceea ce am spus. Pur si simplu unele popoare nu isi pot uita radacina lor ancestrala cum credeti voi sfertodoctii.
De aceea sunt grecii un popor demn unde sequristul si politicianul stiu de frica omului cu vointa proprie. Acolo s-a nascut democratia dar acolo esti si calcat in picioare daca suprimi mandria si demniatatea grecului. La noi... Doamne fereste!
Nu vad pe nimeni fugarind lumea cu pistolul..
Pai altfel unde ar mai fi senzationalul din manipularea propriului public tinta al acestei hartii gigiste de impachetat guvizi?
Nu s a dovedit, ca ar fi avut pistol, care oricum nu a fost scos, dar s a dovedit, ca golul a fost valabil
Nu vreau sa iau apararea nimanui dar in afara de o singura poza in care este fara geaca pe el,care nu imi dau seama cand a fost facuta , pe toate filmarile vazute nu vad decat intentia de a-si scoate echipa de pe teren ..Nu vad sa ameninte pe nimeni cu pistolul si nici nu vad sa aibe vreun dialog cu altcineva decat jucatorii lui care refuza sa iasa de pe teren. Probabil lupta impotriva coruptiei din fotbalul elen doar asa se poate castiga cu pistolul la brau. Cert este ca chiar cu cele 3 puncte scazute din cauza unei role de hartie (ceea ce este absurd sa penalizezi o ochipa pentru o rola de hartie aruncata din tribune) si in urma acestui incident provocat de oficialii lui AEK ca ei au intrat primii pe teren protestand (oficiali si jucatori) echipa lui Lucescu inca are sanse la titlu ... cred ca vor primi o sanctiune drastica sa le ia orice sansa de a mai avea pretentii la titlu cu toate ca in raportul oficial golul a fost trecut valid si AEK este cea care refuza sa mai intre pe teren pentru incheierea partidei...
aha, deci lucestii sunt de vina ? ai vrut sa zici ceva si te-ai facut de ...*** :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)+222.
Nici nu e de mirare ca "grecul avocat" aproba asa ceva. Balcanic bolnav de "contita" cronica.
Demn? Glumesti sper. Ei sunt putorile Europei. Niste balcanici necivilizati, mai rau ca noi. Niste primitivi. Deci e "mare demnitate" sa mergi sa iti "rezolvi problema" cu pistolul ? Bravo, m-am lamurit cata minte ai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.