Alte știri din fotbal
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
„Transformă fotbalul într-un instrument politic” » Justin Ștefan a venit cu replica după atacul șefului din Superliga: „Fals! Fabulație populistă”
1
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
asa ca vrei tu ?
pai tu faci ditai protestul pentru ca, dupa o discutie privata, spionata de securitatea capitalistilor 9ca de,d e aia au murit niste fraieri, sa fie libertate de ...lipsa de libertate), un prost se ratoieste la alt prost si dupa ce se cearta cu ala, IN PARTICULAR (da, nu era normala discutia intre conducatori de cluburi si presedintele arbitrilor, insa se practica si in alte tari aceste abordari), prostul nr 1 (avram) se milogeste ca un SCLAV ce efectiv este la prostul nr 2 (borcea), un individ cu expozitie de haine acasa, si ii cere astuia din urma sa ii faca rost, CONTRA COST (citeste stenogramele adevarate0 de niste sampanie pentru nunta lu fisu. prostul 2 ca orice tigan, si le ofera.
ce draci sa tot povestim si sa dezbatem pe un subiect clar ca lumina zilei ? dupa mine intr-o tara corecta si normala Dinamo ar fi in "C" si Borcea la puscarie . o tara corecta ar fi de ex Germania
stai putin ca nu scapi de mine asa usor. te-ai lamurit cu mita ? ....))))))) hai, acu cat am chef de fapte pro bono.
mersi , mai am putinä bere si gata .
ok ok ... sunteti cinstiti ... sa o lasam asa sunteti buni ... dar briza de europa nu va prieste ... de ce oare ? ....... bafta la titlu si in shampions lig ...
Da le tot tine cu astea de anul trecut , zici cä a rämas cuplat la doza ! :))
nah calmo amigo la el sare amperu doar in contact cu sampanie.
ma woltule ,sa nu sara amperul din tine!:)))
tu citesti numai pana unde vrei ? ...))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.