Alte știri din fotbal
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
5
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
1
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
4
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
2
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
2
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
E trist ca un jucator talentat face tusa dar nici impresarul sau nu l-a ajutat prea mult. Daca stia ca se bate cu Smolov pentru post in Rusia nu trebuia sa mearga acolo. Putea gasi probabil o echipa in Europa chiar la un salariu mai mic dar la care sa joace. Chiar daca era un contract provizoriu, de doar un an, sa zicem. Insa cand iti pierzi capul discutand despre interesul Barcelonei (ne amintim contextul) probabil ca titularizarea in detrimentul unui titular al nationalei ruse, in Rusia, parea un fleac. Acum asta e, din pacate.
imi pare rau de el... Next stop- China sau arabi. Craiova nu cred ca ar fi potrivita.
Mai bine la FCSB, cam acelasi lucru.
e greu să joace pt că ceilalți 13 ... "e" mai valoroși ... :)
Saltimbancul asta nu prea face tumbe prin Rusia??? O sa-si rupa coloana cand se intoarce cu coada intre picioare la Olguta-pesedista daca nu exerseaza nimic :)))
Ajunge la Barcelona gratis la vara.
praz cel groaznic se apuca de popice mai degraba :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.