Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Orice microbist are o doza de nebunie, dar nebun cu adevarat este acela care nu vede decat liderul unei generatii de exceptie si ca el ar fi facut singur tot ! A fost tupeist si a devenit lider ,bun dar atat ! P.S. Gica Popescu a fost capitan la aceeasi echipa la care Hagi a lustruit banca in aceeasi perioada ! In Serie A ,Hagi n-are prezente cat Mutu goluri, dar ca sa vezi toate aceste lucruri iti trebuie discernamant ! Apropo de nebunie !
Transfer de prosti, liberi de contract, toti la gsp! ma mir ca nu raman si ei "muti", de uimire, cate baliverne pot scorni! Apropo' de comparatia pe care o face un nebun cu Hagi, nu-mi aduc aminte nici un gol de-al lui mutu in schimb visez golurile lui Hagi! cocaina ramane cocaina si atat!
Putea ajunge intr-adevar mult mai departe ! Dar n-a vrut... e numai vina lui ! Oricum sa dai 100 goluri in serie A unde marele jucator ,antrenor, selectioner, manager ,tata de actual si viitor nr.10 la nationala ,dar in primul rand machidon bisnitar,Hagi,a fost prezenta trecatoare (au dat cate 35 goluri,unul in 125 meciuri,altul in 75,si in echipe total dezechilbrate valoric) e ceva ! Si faptul ca a tras cu inversunare sa vina la echipa national si beat si drogat ,arata si putin caracter ! Spre deosebire de multi care au pus interesele lor in fata celor ale echipei de fotbal a Romaniei! Si aici ma refer la conducatori,antrenori impresari,etc !
Este foarte adevărat, fotbalistul Mutu era dotat cu toate calitățile posibile pentru a ajunge un nume de referință nu doar în fotbalul românesc, ci și în fotbalul mondial, însă s-a împotrivit cu o hotărâre demnă de o cauză mai nobilă, omul Mutu ! Noi, nu putem decât să regretăm că nu a realizat ceea ce ar fi putut obține cu ușurință ... Cât privește perspectiva reintrării sale în fotbalul mare, să așteptăm revigorarea echipei din comuna Măciuca !
Se transferă la Pune şi joacă fotbal hahalero City!
transfer de vis... si in ce noapte a visat????
imi place mutu folbalistu.imi place si mutu omu.ori e destept ori are bani sa fie destept.
ziaristi marca gsp neinformati in india tocmai in perioada octombrie decembrie se joaca campionatul vedetelor
Am auzit ca ar mai avea unele oferte de la cateva cluburi mari ; cluburi de noapte : ca bodyguard cu ranga sau ca animator/animatoare.
Off-topic ! SIMONA HALEP implineste astazi 23 de ani ! LA MULTI ANI !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.