Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Stranieri

UPDATE Stanciu s-a înţeles cu noua echipă! Sumă uriaşă plătită pentru mijlocaşul de 24 de ani

« Înapoi la articol

Comentarii (88) Adaugă comentariu

adriann_  •  14 Ianuarie 2018, 01:05

Cea mai mare teapa din campionatul Belgiei se pregateste sa devina cea mai mare teapa din campionatul Cehiei.

Marius Ghenghiu  •  13 Ianuarie 2018, 20:14

Stanciu a fost tras pe linie moarta la Anderlecht de la incep sezonului, de cand a venit noul antrenor. si defapt, si de cand era predecesorul cu care au castigat titlul. au fost preferati mai mereu alti juc in linia mediana ca si titulari. el a facut parte mai mult din plutonul 2 din linia mediana la Anderlecht. problema a fost si la club intrucat eu cred ca au avut asteptari ff mari de la el. data fiind suma de transfer. prob asteptau sa fie sau sa devina vioara intai a echipei. in sf. pt mine ramane un fotbalist bun si sper sa reuseasca la Sparta si sa devina un juc de baza. mult succes!

titiduru22  •  13 Ianuarie 2018, 20:11

Postat de fangigi pe 13 Ianuarie 2018, 19:07

Altii care se pregatesc sa ia plasa cu pseudovedeta gigista umflata de presa!

Tzeapa de tzeapa !

haideusicfr  •  13 Ianuarie 2018, 19:56

Postat de cpt.ahab pe 13 Ianuarie 2018, 16:21

Servus, maestre! Sper că ai băgat de seamă că Hagi se străduiește să ne-ajute, renunțând la Eric și Țucudean și readucându-l pe Ianis. Poate nu-i place play-off-ul anul ăsta!:))))

E copilul lui.

fangigi  •  13 Ianuarie 2018, 19:07

Altii care se pregatesc sa ia plasa cu pseudovedeta gigista umflata de presa!

cpt.ahab  •  13 Ianuarie 2018, 18:51

Postat de saviola2_8 pe 13 Ianuarie 2018, 16:30

Il banuiam demult ca ar fi, pe maestru Laca la fel, el macar a recunoscut ca avea postere cu voi in copilarie, iar Helmuth e un dinamovist si mai mare, isi incaseaza pensia de la voi:))

:))))))))))

brifcor  •  13 Ianuarie 2018, 18:39

Articolul e varza...

nebraska  •  13 Ianuarie 2018, 17:55

Postat de submarina pe 13 Ianuarie 2018, 17:53

Sa traiti! Sparta Praga nu e intr-atat de bogata ca sa cumpere lucruri ieftine...

gigistii *** te contrazic.

submarina  •  13 Ianuarie 2018, 17:53

Sa traiti! Sparta Praga nu e intr-atat de bogata ca sa cumpere lucruri ieftine...