Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, primele declarații ca antrenor la Hermannstadt: „Cea mai mare provocare”
0
România U19 și-a aflat adversarele din grupa de calificare la Campionatul European din 2026
0
Dorinel Munteanu, prezentat oficial la Hermannstadt: „A semnat un contract cu FCH valabil pentru un sezon și jumătate”
5
Agentul lui Kevin Ciubotaru „dinamitează” mutarea la FCSB: „Nu este adevărat! Prioritatea este un transfer în străinătate”
3
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Manchester City, în etapa a 6-a din Liga Campionilor » Echipe probabile: Kylian Mbappe e incert + cele mai tari cote
0
Puskas Akademia U19 - FCSB U19 » Puștii roș-albaștri joacă pentru calificarea pe tabloul final Youth League în satul lui Viktor Orban
0
Thierry Henry, mesaj viral despre revolta lui Mohamed Salah: „Eu am intrat în vestiar și am spart tot! Știți unde greșește el?”
0
Guardiola e convins: „La Real Madrid aș fi fost concediat în 6 luni”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
2
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Lia Savonea a dat verdictul după ce s-a uitat la documentarul Recorder
Libertatea
..ramane de vazut insa presa germana (BILD si Handelsblatt) il elogiaza pentru meritele in cadrul clubului care nu si-a uitat fosta vedeta, vazandu-l ca un potential ,,salvator":)
sau unguresc ca "legenda" sa intors prima data la Gyor abia acum revine in Germania ..dupa 10-12 etape zbara legenda si din Germania..la Cottbus nu sunt problem sunt calamitati natural echipa nu are un stapan adevarat de fapt este o adunatura care sunt la un pas sa cada in regional ..de promovare nici vorba..de fapt la Cottbus jucatorii muncesc la service mai fac si antrenamente bugetul e sub un million nu au nici un viitor..
.....inteleg ca giumpix asta "e al vostru"...!?? ce inseamna al vostru!??....fraternizati cu pacate amarate asta...!? vai mama "voastra"...
Bravo lui! Felicitari!
Buna ziua.Unui ardelean prin felul sau de a fi i se potriveste ,,conceptul" germanic.Se simte acasa.Mult succes d-lui Miriuta:)
A jucat 2 sezoane in Bundesliga...
lasa ca al vostru nu e ciumpalac. mirela e cel mai bun antrenor din galaxie
să-și țină legenda ?! ..... sănătoși , dar prevăd că după 3-4 rezultate negative o trimit ... re-tur :D
idol? legenda? :))))))))))))))))))))))
@mariuss72 Fotbalist a fost bun, ca a jucat ani buni in bundesliga.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.