Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
0
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Mai acu' cateva zile zicea "regele" ,tacs-su adica, ca nu joaca printisorul suficient in prima echipa si ca nu este fisu' jucator de serie B! Ete' na ce sa-ti spun! Pai daca avea putinel talent si muschi se bateau careva echipe pe el nu? Rege neincoronat, nu il mai umfla artificial ca oricum nu are clasa de mare fotbalist, obisnuieste-te cu asta!
...vrem un articol zilnic despre I.Hagi ...ca sa l faceti de ras...
O echipă cu un antrenor normal la cap nu-l transferă pe puștiu` "lu` tata". Copilul ăsta e overrated, cum ar zice americanii, e umflat (nu de mușchi, din păcate) cu pompa, fizic e departe de ce se cere în Occident și nici din punct de vedere tehnico-tactic nu are cum să se impună în Germania, Italia, Spania, Anglia, Franța etc. Unde își poate relansa cariera (dacă în cazul său putem vorbi de o carieră) e la o echipă medie sau mediocră din România, adică la cluburi precum Dinamo sau Voluntari. Hagi senior nu dorea să audă de serie B pentru fiul său, păi uite nene că nici echipele din liga a doua italiană nu-l vor!
Tasu nu înțelege că fisu este un jucător de fotbal și nu un fotbalist.Si încă ceva,regele fotbalului românesc a fost NICOLAE DOBRIN.Hagi este mic fotbalist pe lângă acest titan :Gicu Dobrin.
Ianis nu se poate impune nicăieri în fotbalul profesionist de nivel rezonabil. Nu poate juca nici măcar la locul 10 din Liga 1 din Cipru. Se va confirma cu fiecare bornă marcată de explicații, acuze, teorii ale conspirației și la final eșecuri răsunătoare. Un Edi Iordănescu a fost fotbalist pe lângă Iannis, iar un Alin Stoica un Dumnezeu al fotbalului. Chiar și un Patrick Petre e fotbalist adevărat, de nivel poate modest, dar adevărat, față de farsa asta tip hainele cele noi ale împăratului, care este Ianis. Totul din cauza tatălui său, copilul e nevinovat.
Pai tu crezi ca Hagi scapa asa usor dupa ce i-a furat campioantul idolului gsp, si al naibii Gican nici la TAS nu s-a dat la o parte :-)))
A fost prea repede trimis in lume de Gica.
pacat de copil care s-ar putea sa aiba deviatii si totul pentru o ambitie fortata de un iresponsabil..........
Nu se poate, pentru ca idolul gsp e numai unu si locuieste in Pipera.
Prințișorul de 24 de kile să se apuce de actorie , ca soră-sa , altă *** talentată precum Duckadam *** ... Ăștia care au fost cineva cred că progeniturile lor de 2 lei precum Iannis sau Kira vor ajunge cineva ... Lumea e mai selectivă , nu mai acceptă nulități , doar că-i cheamă Hagi ... Dute regele *** să antrenezi la arabi să-l ții pe neputinciosul Iannis undeva în liga 3 elvețiană ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.