Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Care atlet, ba topi.tule? Asta? 1,75 si 25 kg? A cazut la fiecare atingere cu fundasii. Nu e de mirare ca psd a luat 25%. Cei ca tine traiesc aici. O sa il vezi tu pe *** cum freaca bara precum benzar
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema este ca îndeplinește toate condițiile sa fie prostul suprem al site-ului e din brașov și tine cu steaua, e dintr-un oraș care a votat corect, nu ca proști mei din regiune apropo in craiova totuși pe primul loc a iesit iohanis,deci e din brașov și e fan veorica deci csf ncsf. Se încadrează perfect la categoria " când ești prost de mic când ești mare numa te joci ".
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era culmea sa-l lase gratis dupa ce a venit pe 8 milioane.
Eu chiar pariez ca luam patru cupe intergalactice in care batem Klingonienii la scor de neprezentare cu dubla Florinel Mbappe Coman si Tornada Man cu doua pase de gol. Daca ma pun pe mine selectioner eu castig urmatoarele doua turnee finale, dau in scris ca nu ma doare mana.
Singuru Roman care merita transferat pe 8 milioane
fcsbei mor de ciuda in frunte cu staretul sef gigi becali
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cea mai tare,din păcate, e prostirea in masă cu Ciolhanis președinte .
Cel mai mare antrenor roman! Nimeni nu a mai invins Chelsea cu Cech, Ivanovic, Terry, Luiz, Lampard si Hazard in teren, deci meci luat in serios nu ca United cu CFR-ul cand era calificata si a folosit rezerva. La ora aia Chelsea era campioana Ligii Campionilor si tot in sezonul ala a cucerit si Liga Europa. Reghecampf, te iubesc! Acest antrenor ofera o incredere fantastica jucatorilor, este un spartan in pregatire si daca ati vazut emisiuni cu el biroul lui e plin de hartii. Daca Reghecampf si Neubert vin la Romania, dau in scris ca putem spera si la o semifinala de campionat european. Si Coman, Man, Mitrita, Ianis, Puscas, toti ar fi titulari. Omuil asta e fenomenal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.