INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  RUSIA

VIDEO Bucur e în formă de zile mari înainte de barajul cu Grecia » "Dublă" pentru Kuban în meciul cu Anji

Articol de GSP - Publicat luni, 28 octombrie 2013 00:00 / Actualizat luni, 28 octombrie 2013 18:21

Gigel Bucur este în formă mare înainte de de "dubla" cu Grecia de la barajul pentru Campionatul Mondial.

Atacantul celor de la Kuban Krasnodar a punctat de două ori pentru echipa sa în prima repriză a meciului cu Anji.

Internaţionalul român a deschis scorul în minutul 14 din pasa lui Popov şi a majorat diferenţa gazdelor în minutul 41 din pasa lui Ignatyev.

Bucur a încasat un cartonaş galben în minutul 40. Anji ocupă în acest moment ultimul loc al clasamentului, în timp ce Kuban e pe 8.