Alte știri din fotbal
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Ionel Dănciulescu, marcaj la Andrei Nicolescu și un mesaj dur în plin mercato: „Nu a câștigat absolut nimic!”
4
Cel mai ghinionist club la tragerea la sorți pentru sezonul 2026/2027: „E bine că le jucăm acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid tocmai a anunțat plecarea jucătorului: era la echipă din 2017
0
Norvegia - Franța, pentru supremația în grupa I » Echipele de start + cote
0
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
1
AC Milan bifează cel mai mai scump transfer din istoria clubului
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
15
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Sorin Grindeanu, mesaj direct pentru Ilie Bolojan, după negocierile eșuate ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, după consultări: „Am revenit la blocajul politic”
Libertatea
Pui un rat in fata la un cat(cott)?
Saracul...e terminat ...
revenirea lui Podolski si mutarea lui Santi in centru au fost principalele motive pentre care Arsenal a intors scorul, totusi ieri Walcott a marcat primul gol cu capul din cariera lui.
West Ham e prastie rau sezonu asta... si Arsenal a facut un meci slabut dar l-au avut pe Rat sub brad de boxing day
Multumim RAT !!! Fara tine nu reveneam pe prima pozitie!
Hai sa recunoastem, Rat e destul de usor de depasit in duel 1-1, a fost depasit usor la golul 2 al Turciei, pt Walcott chiar nu avea cum sa fie o problema. El face marcaj larg tocmai pt ca e destul de lent si chiar nu ar avea nici o sansa daca ataca decisiv. Atuurile lui sunt calmul si precizia paselor, decisive de multe ori. Este un aparator bun, in nici un caz un "stalp al apararii":P.
Pasa de gol care i-a dat-o lui Cole la 1-0 pentru West Ham si care Cole a irosit-o cu usurinta dintr-o situatie de 1-1 cu portarul, scorul se facea 2-0 pentru West Ham si altfel stateau lucrurile. Inteleg ca poate nu-l simpatizati pe acest jucator, dar fiind "ziaristi" ar trebui sa comentati si voi din punctul de vedere al unei persoane care cunoaste fotbal si care-si tine la curent cititorii, in schimb voi mai mult ii DEZINFORMATI si doriti sa manipulati opinia publica... Mare pacat...!
ce voi sunteti imbecili ? =))))))))))))))) la golul 1 al lui arsenal mingea trece printre picioarele a 2 juc si printr-un portar fantoma care someaza si voi dati vina pe rat ? =))))))) mare frustrare si prostie pe capul lui aurelian botezatu...ma mir cum te tin astia in redactie si nu esti concediat la cata prostie debitezi....
Vă place vouă să dați cu bâta în cei căzuți... Răutăți gratuite.
e na,acum toata vina e a lui rat,arsenal a fost peste west ham cu toata echipa dupa ce a primit gol,au fost greseli in lant la west ham nu numai rat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.