Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
paranoia e in floare la tine,fa un tratament,ceva.
Ai mentalitate tipic românească, să-i ardem pe fraieri, să le dăm țepe la greu! Din cauza unora ca tine suntem disprețuiți ca nație în Occident. Normal și de bun simț este că promovăm valorile, să câștigăm un ban prin mumcă cinstită, nu să încercăm să-i fraierim pe ceilalți, crezându-ne mari șmecheri.
Da, de o presa idioata din Romania. Am citit tot ce s-a scris in Anglia despre meciul ala, nici gand de ce zic astia aici.....probabil ca este inca asociat Chiriches cu Steaua, si cum exista o campanie anti-steaua la fituica asta mizerabila, a fost si el luat in colimator....in rest, le doresc sarbatori fericite manelarilor care au scris acest "articol", poate pe 2014 invata si ei macar sa scrie corect in limba romana.
Trebuie sa fii mult prea redus mintal ca sa crezi ca un jucator din Liga 1, oricare ar fi el, poate face direct saltul catre Premier League si sa joace senzational acolo din prima. Nu se poate, e mult prea mare diferenta intre cele 2 campionate. Restul e gargara ieftina...
cam rautacios titlul ..mai toate site-urile din anglia dau vina la gol pe dawson ..lui chiriches i se imputa doar ca in decursul meciurilor face faulturi inutile si acorda multe lovituri libere adversarilor. poate o fii jucat echipa mai bine in octombrie cand a fost iar un suprs - west ham 0-3 :) chiriches atunci a fost pe banca tot meciul. iar acum a fost tinut pe teren 90 de minute chiar daca a fost dupa voi "veriga slaba" iar exagerati aiurea. ii plin internetul de mistocari ..stati baieti linistiti ca nu se intoarce in romania. macar chiriches joaca spre deosebire de Tucudean,Deac, Ionita sau care nici macar n-au avut sansa sa transpire intr-un meci oficial prin vestul europei
merci! nu ne trebuie!
Sau Rapid Bucuresti.
eu stau sa ma intreb care o fi fost caracterizarea facut de ziaristii englezi calamitatilor din defensiva lui Spurs in meciurile cu City sau Liverpool! Cu toate problemele lui Chiriches, nu cu el in teren s-au luat 11 goluri in 2 partide (nici o echipa de duzina nu pateste una ca asta). Cred ca acolo e vorba de altceva.
În curând îl vom vedea pe chirpircheres înapoi în staul la stelemeaua, sau, de ce nu, împrumutat la o echipă mai puternică, gen viitorul gogârla mare sau chiajna haltă :)))))))))))))))))))))))))))))
Singurul care a gresit la golul celor de la WBA a fost Adebayor care a dat cu piciorul pe langa minge.... Nu el trebuia sa-l tine pe Olson, ci Kyle Walker (nr. 2) .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.