INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  GRECIA

VIDEO Costin Lazăr a înscris un supergol pentru PAOK Salonic

sursă foto: paokfc.gr

Articol de GSP - Publicat marti, 03 decembrie 2013 00:00 / Actualizat marti, 03 decembrie 2013 11:43

Costin Lazăr a marcat un gol spectaculos în partida pe care echipa sa, PAOK Salonic, a cîştigat-o, în deplasare, cu scorul de 2-0 (0-0), în faţa formaţiei Giannina.

Lazăr, care a jucat tot meciul, a înscris golul doi în minutul 87, cu o execuţie senzaţională, după ce a driblat doi adversari. Prima reuşită a învingătorilor i-a aparţinut lui Lucas, în minutul 83, din penalty.

În urma acestei victorii, PAOK Salonic a rămas pe locul secund în clasament, cu 31 de puncte.