INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  RUSIA

VIDEO Gigel Bucur a marcat un gol în victoria lui Kuban cu Rubin Kazan!

Articol de GSP - Publicat duminica, 13 aprilie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 13 aprilie 2014 19:04

Fotbalistul lui Kuban Krasnodar, Gigel Bucur, a înscris un gol în meciul cîştigat în deplasare, cu scorul 2-0, în faţa formaţiei Rubin Kazan.

Bucur, care a evoluat pînă în minutul 80, a marcat în minutul 47. Românul a primit un cartonaş galben, în minutul 77.

Celălalt gol al oaspeţilor a fost înscris de Melgarejo, în minutul 11.

Kuban Krasnodar se află pe locul 9 în clasamentul campionatului Rusiei, cu 32 de puncte. Lider este Zenit Sankt Petersburg, cu 53 de puncte.