INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  TURCIA

VIDEO Gol pentru Liviu Antal în meciul cu Fenerbahce! Bogdan Stancu a jucat tot meciul pentru Genclerbirligi

Articol de GSP - Publicat sambata, 25 octombrie 2014 00:00 / Actualizat sambata, 25 octombrie 2014 22:54

Liviu Antal a marcat pentru echipa sa în deplasarea de pe terenul lui Fenerbahce. Genclerbirligi a pierdut însă, scor 1-2.

Antal a intrat pe teren în minutul 77, iar în minutul 81 şi-a trecut numele pe lista marcatorilor. Celălalt român din lotul lui Gencler, Bogdan Stancu, a fost integralist.

Golurile lui Fenerbahce au fost marcate de Emre Belozoglu, în minutul 50 şi Dirk Kuyt în minutul 86. Ambii au punctat din penalty.

VEZI VIDEO!

„Ori te laşi tu ca antrenor, ori îl dai afară pe Săpunaru!” » Reacție dură la vederea incidentului dintre Lobonț și căpitanul Rapidului

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni