INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  LUDOGOREȚ

VIDEO Gol spectaculos pentru Keșeru » Românul și-a lăsat adversarul fără replică

Articol de GSP - Publicat miercuri, 08 februarie 2017 18:42

Claudiu Keșeru a fost titular în meciul amical terminat la egalitate între Ludogoreț și Maribor, scor 2-2.

Atacantul de 30 de ani a redus din diferență la 0-2, în minutul 63, cu un lob spectaculos, care l-a lăsat fără replică pe portarul advers.

Vezi VIDEO cu golul lui Keșeru

Pentru bulgari a mai marcat și Lukoki, în minutul 84. Cele două reușite ale slovenilor au aparținut lui Zahovici, în minutul 5, și din penalty în minutul 31. Cosmin Moți a jucat și el astăzi.