STRANIERI  ·  STRANIERI

VIDEO Grozav şi Bokila au făcut show în Rusia » Trei goluri marcate de foştii petrolişti

Articol de GSP - Publicat joi, 31 octombrie 2013 00:00 / Actualizat sambata, 02 noiembrie 2013 17:59

Gicu Grozav a lăsat Petrolul în această vară pentru Rusia, la fel întîmplîndu-se şi cu rebelul Bokila care a ajuns la un acord cu Terek.

Cei doi au jucat excelent în această după-amiază, în Cupa Rusiei, Terek Groznîi reuşind să cîştige cu 4-1 în deplasarea cu Neftekhimik. Grozav a marcat încă din prima repriză cînd a majorat scorul la 2-0, în timp ce congolezul a închis tabela cu golurile din minutele 55 şi 85.

Terek s-a calificat în optimi după acest succes, urmînd să evolueze cu Mordovia Saransk, echipă retrogradată în liga secundă la finalul sezonului trecut.

Motivul perchezițiilor făcute azi la mai multe locuințe ale Duduienilor. Întâlniri secrete desfășurate între șefi ai Poliției Române și interlopi periculoși. Ce ar căuta, de fapt, poliția