INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  FRANŢA

VIDEO Keşeru, gol şi pasă decisivă pentru Bastia » Corsicanii au învins Toulouse, 2-1

Articol de GSP - Publicat duminica, 01 septembrie 2013 00:00 / Actualizat duminica, 01 septembrie 2013 18:27

Claudiu Keşeru s-a acomodat rapid la Bastia, unde a înscris un gol şi a fost autorul unei pase decisive în partida cîştigată de echipa sa, pe teren propriu, împotriva lui Toulouse, scor 2-1.

Vezi VIDEO!

Internaţionalul român a marcat în minutul 43, iar cu 2 minute înainte de final a fost înlocuit. Cealaltă reuşită a gazdelor a fost semnată de Romarici, din pasa lui Keşeru.

În urma acestui rezultat, Bastia a urcat pe locul 9 cu şase puncte. Toulouse este ultima în Ligue 1, avînd doar două puncte.