Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - FC Argeș » Deschidere de scor în Bănie, după un gol de pus în ramă
15
De pe primul loc în play-out, Adrian Mihalcea se gândește la cel mai rău scenariu: „Am fost «varză»! Până nu ne salvăm matematic...”
0
Aurel Țicleanu, despre autogolul din UTA - Hermannstadt: „E antologic. KO a fost!”
0
Jucătorii celor de la UTA, după victoria cu Hermannstadt: „Nu aș vrea să fiu în pielea lor”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda fotbalului italian știe ce nu merge la Inter: „Asta i-a afectat mental mai mult decât înfrângerea din derby”
0
Pedro Neto, sancționat după eliminarea cu Arsenal! Probleme și în Liga Campionilor
0
Cristi Chivu, decizie neobișnuită cu 24 de ore înainte de Inter – Atalanta
0
Antrenorul lui Tottenham a răbufnit: „La fiecare meci!” » Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin
0
Lifestyle
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Al-Qaida vede într-un posibil „al Treilea Război Mondial” o oportunitate de ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
SUA și-a epuizat rezerva de muniție de ani de zile în timp record. Cât a ...
Libertatea
si ca o confirmare a ceea ce am spus, Sherwood despre Chiriches: "He was unsteady on his legs by the looks of it. It must have been windy over there!"
Care joaca in Champions League, care bate campioana europei. La cat mai multa bautura !
Pentru Hotspurs, Gazza este si acum in inimile multora. Din pacate alcoolismul se intampla si la fotbalisti.
steaua = alcoolici anonimi
eu vorbesc de capitanul NATIONALEI...nu ma intereseaza echipele de club
Hohohoho la englezi e o traditie. Capitanii echipelor au probleme cu bautura. Dar asta nu le afecteaza jocul.
Hahahahaha, bun !
..) da, bomboane slab alcoolizate.
Era in timpul liber si putea faca ce vrea.Nu inteleg ce a avut de castigat cel care a facut poza?Ce a vrut sa demonstreze?Rusine ziarului care a publicat poza. Este viata lui privata si nu cred ca are nimeni voie sa se bage in ea.Se potriveste proverbul "Câinele moare de drum lung, iar proștii de grija altora".
oaie tu esti prost...unde ai mai vazut tu capitan de nationala RUPT DE BEAT si cazut in boscheti? da-mi un exemplu...pai n-ai cum pt ca la altii exista BUN SiMT si cand gresesc platesc pt asta banderola trebuie sa o poarta un jucator care NU cade in boscheti rupt de beat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.