Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Macar meciul asta l-am vazut si eu.... a fost impecabil, Drogba nici nu a miscat in fata lui. Iar Chelsea a atacat non-stop ultimele 30 minute.
Un anonim Drogba ala.....un neica nimeni pe langa celebrul ovidiu. Fara trofee, un jucator foarte foarte slab de altfel acest Drogba....nu-i asa "maestre" ?
Pe "tataie " ala de 50 de ani sunt cel putin 50 de fundasi de top ce nu-l pot opri,de aia joaca unde joaca si a jucat unde a jucat....vorbesti si tu asa,sa te afli-n treaba!!!!!!
...in poza se vede cum nu poate sa l deposedeze pe Drogba care are 50 de ani ...unde i mingea si unde i Par de Fasole...
...pai vor sa l vanda si ii fac reclama ...
oricum Chelsea castiga campionatul, care de altfel e unul slab
alo
:doublefaceplam:
test.. test... se aude?...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.