Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Haos la naționala Camerunului: două loturi la Cupa Africii! » Acuzații grave ale selecționerului demis de Eto'o
0
FCSB - Feyenoord » Campioana României versus Robin van Persie în Europa League. Echipele de start
3
Penalty primit de Craiova la VAR » Incredibil cum a executat mijlocașul oltenilor
0
După ce au dat foc copertinei unui local, fanii lui Feyenoord au „paralizat” traficul din Capitală în drumul spre Arena Națională
8
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Bine le-a facut-o! Tot l-au pus pe farash. Si ce vina are Tatarushanu, ca apararea -fundashii-Fiorentinei greshesc intr-o veselie? Au uitat atunci cind a aparat excelent si a cistigat puncte pt club? Nu cred ca vor gasi un portar mai bun ca Tatarushanu. Iar dinsul nu duce lipsa de oferte.
Tot lustruind banca de rezerve a Fiorentinei, pupila "Marelui Rege Hagi" va reveni, cu siguranta, acasa pentru ca in Italia nu mai are ce cauta ca fotbalist. Poate numai ca... turist! Tot la fel se vor intoarce, cu coada-ntre picioare, si ceilalti "mari fotbalisti" de la Academie care, chipurile, nu s-au adaptat la echipele din Vest. Asa ca Hagi este dispus sa caute a duce ceva fotbalisti prin Turcia pentru ca, dupa doi-trei ani sa incerce ceva cu firme din Paradisuri Fiscale pentru a-si vinde "marfa resapata". Academia va fi, in scurt timp, un fel de "Academie Second Hand". Cat despre Tatarusanu, numai Daum il mai vede "mare portar", dar el nu stie sa respinga o minge si, mai grav, nu stie sa iasa pe centrare. Asa ca, draga Hagi, ochii pe el ca ai nevoie de un astfel de chiflangiu si la Viitorul!
Prostia olteneasca in toata spendoarea ei!
Aparaaaa Tatarusanuuuu!!!!
Îl vrei *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tatarusinea mereu este umilit ...si de albanezi e umilit ...
A gresit la un singur gol, ala de nu a fost capabil sa respinga mingea cu pumnul din 6 metri...celalte reflex lateral, oricum fundasii Fiorentinei erau la plimbare in Herestrau... Un portar asa inalt are reflexe destul de ok... *** pe noi ca a gafat, toti portarii fac greseli, hai sa il lasam in pace sa isi faca treaba cum stie el mai bine...de gresit orice fotbalist mai greseste...a facut si foarte multe meciuri bune....deeee asa suntem noi , la placinte innainte... Capul sus Tatarusanu...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aberezi la greu nepoate. Fiorentina e o echipa f. f. buna. La noi sau in Belgia ar lua campionatul la pas. Baga la capatana: campionatul Italiei e foarte dificil. Chiar si echipele care se bat la retrogradare pun probleme mari granzilor. Cel mai bun exemplu este Genoa care a batut Juve la cu 3-1. Si inca ceva, e f.f. greu sa joci titular in campionatul Italiei. Tatarusanu a facut-o si o face de 2 ani incoace. Repet, nu mai abera.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Apai s-o si dus la o mare echipa Tata si Ianis! Fiorentina e ca Arsenal in campionatul ei...no mai luat un titlu de sau rulat vreo 3-4 generatii de fotbalisti, se califica in Europa si deabia tyrec de grupa..apoi imediat is eleiminati. Decat sa joc la Fiorentina, mai bine in Belgia la Anderlecht, macar acolo castiga un campionat, o cipa, mereu in CL, EL, ....firentina e fix pix.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.