Alte știri din fotbal
Și-a făcut praf antrenorul, după ce l-a lăsat pe bancă: „N-am voie să joc, întrebați-l p-ăla!”
0
GSP a aflat adevăratul motiv al supărării lui Mihalcea, după eșecul cu FCSB: „Nu le-a dezvăluit nici în vestiar”
0
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
6
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, fără un titular important la finala Cupei Ligii Angliei contra lui Arsenal
0
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Iar tu un gunoi uman !
Elton a fost cel mai tehnic fotbalist care a jucat vreodata in Romanica, era o placere sa il vezi pe viu, dar ce sa ii ceri la cioban, el zicea ca facea circ, se vede cine a ajuns de circ .Dovada ca nu vine la pachet din tara camilelor cum vin altii, ci joaca de ani buni acolo si castiga foarte bine.
Pai umilinta consta in faptul ca Elton le-a facut mucii in cravata la doi jucatori, din care unu era Sanmartean!! Si raspuns la intrebarea ta, este DAAAA, ORICE JUCATOR DE VALOARE TREBUIE SA STIE SA FACA AMBELE FAZE!! Am spus orice jucator DE VALOARE,daca spui ca Sanmartean nu stie sa se apere, inseamna ca tu stii ce valoare are !!
...Elton...un mare jucator...
Unde-i umilinta penaalilor ? Stie cumva Sanmartean sa se apere ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.