Alte știri din fotbal
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii, între două echipe cu obiective diferite » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Debut de poveste în FCSB - CFR, la 3 zile după prezentare: „De asta e foarte greu în străinătate”
0
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Nota lui Ionuț Radu și ce scriu spaniolii, după eșecul din ultima etapă în care a primit 3 goluri
0
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Si voi ati luat ca atare ce scrie cancanul englez ? Acum cateva saptamani il dadea ca pastrat. Acum e pe lista neagra cu cine , cu VERTONGHEN ?! Traiasca deontologia !
dupa cum spuneam si cand a plecat ; succes, dar premier nu e L 1. era greu sa faca fata ca fundas intr-un campionat rapid, puternic si eminamente ofensiv, cu atacanti agresivi, tehnici, excelenti dribleuri si saritori la cap. singura solutie pntru el este un campionat pe masura valorii lui, intrucat acest jucator are o valoare buna, deci un campionat strict pliabil pe valoarea lui, mai putin anglia, germania, franta, italia si spania.
Imi permit, pentru ca, spre deosebire de tine, eu vorbesc si scriu corect in limba romana, pe care tu o pocesti mai ceva ca idolu' tau puscarias, jiji. Si sotia mea ii o doamna, nu o baba, si-o sa ramana o doamna indiferent de varsta, lucru pe care-s convins ca nu poti sa-l afirmi despre maica-ta, la ce lipsa cronica de educatie dovedesti.
Chiriches nu se potrivea din start in Anglia. tre' sa fii iesit din comun de prostanac sa te astepti ca e cel mai cel fundas. El a iesit in evidenta prin tehnica, prin executii si prin spectaculozitate. Campionatul Spaniei ar fi ideal pentru el, de preferat o echipa ofensiva. Chiar si asa, in pereche cu Vertohgen, e peste cuplul DAwson Rose.
baa inteliJEnTIlor, daca va fi vandut asta inseamna ca e pe lista neagra, sau ca il vrea o alta echipa,precum Mourinho la Chelsea?..la fel si cu ceilalti. Pai aia sunt jucatori de lista neagra ?
SA DE-A DOMNUL CA SA-L PUTEM REVINDE.... !!!
Si in loc sa-ti vezi de baba o arzi toata ziulica pe GSP, bravo moshule !
Glumesc... Jan si Chiri sunt ce au ei mai bun in centru acolo. Daca ei joaca precum cizmele si n-au inchizator de clasa.
Sunt doar zvonuri deocamdata , nimic oficial , au schimbat antrenorul si speculeaza presa acum !
Da ma e foarte slab dar daca ar juca la dinamu ar fi cel mai bun din echipa sau la cfr ,are momente f bune si momente f slabe problema lui este ca nu este constant,nu este un fundas de exeptie sau f bun dar nici f slab numai un penibil ar zice asa ceva care nu e obiectiv.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.