Alte știri din fotbal
Au pus banii jos pentru transferul lui Alexandru Musi » Ofertă de două milioane de euro
0
Titularul din Dinamo - Foresta 4-5 a ajuns instalator de gaze: „Am lucrat și la stația de betoane” » Apariție în premieră după 25 de ani: „După meci, ne-au luat la antidrog”
0
Cum se prezintă Arena Națională cu o zi înaintea marelui derby FCSB - Dinamo
0
Echipa lui a fost călcată în picioare, însă Gabi Balint tot l-a remarcat: „E extraordinar! Foarte bun”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo se pregătește pentru „ziua de după” » Încă o investiție!
0
Anunțul momentului la Barcelona: „La vară plec, nu voi fi ca Putin”
0
AC Milan vrea să transfere de la Real Madrid! » Mutarea se poate face în câteva zile
0
Starul din Premier League s-a ferit, însă camerele tot l-au surprins cu celebra prezentatoare TV
1
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Exact. Subscriu. Toti asteptam ca FCSB sa piarda calificarea, mai ales dupa ce am vazut meciul de la Bucuresti. In rest un articol demolator scris de redactorul sef. Noi romanii suntem artisti la demolare si jalnici la construire.
Ba, eu n-am adversar, eu am prosti de care rad aici.
Se premiaza plimbarea dobermanilor personali? Wawww. Nu stiam.
Pe Chiricheș s-a pus ținta din prima secundă de când a semnat cu STEAUA.Nu e nici o surpriză,Chiricheș se aștepta.Cătălin Țepelin,naționala oricum nu are nevoie de Chiricheș.El e bun doar ca să fie cineva pe care să se arunce toate frustrările ale unora ca tine.Lasă că la națională e deja baza în Drăgușin.Chiricheș,să-și vadă de meciurile de la STEAUA,avem un campionat de câștigat.Naționala s-a descurcat și fară Chiricheș.Are șanse mari de calificare.Nu cred că o să ai nevoie de vreo pastilă din cauza lui Chiricheș,poate din cauza vârstei,ai nevoie de alt gen de pastilă.În cazul unui eșec al naționalei,tot Chiricheș o să fie scos vinovat,chiar și atunci când nu e convocat.L-ai etichetat deja ca vinovatul de serviciu.L-ai salvat pe Edward Iordănescu de orice răspundere.Îți dai seama în ce situație era dacă ar fi trebuit să-l convoace pe Chiricheș?Hai România!FORZA STEAUA!
Becali este rușinea și *** fotbalului românesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa comenteze constructiv? Unde scrie asa ceva in fisa postului de jurnalist? Inca te mai crezi pe vremea comunistilor cand se facea sedinta de partid ca sa se "comenteze constructiv"? Si asa libertatea de exprimare este estul de rau afectata pe acest site din cauza cenzurarii comentariilor cititorilor, tu mai ai pretentia ca si ziaristii sa scrie dupa comenzile si dorintele cuiva?
Foarte bun articolul. Sper insa sa va inselati cu privire la Chiriches. Ma refer, sa va inselati in ceea ce priveste prezenta lui la echipa nationala. Ar fi culmea ca Edi Iordanescu sa il selectioneze acum, ar insemna sa fie sinucigas.
Nu iti e ma rusine, becaliotule? Chiar nu iti este rusine?
La fel si eu.
Anul acesta au fost vânduți jucători de 5,5 milioane cam cât se câștigă dintr-o participare în grupa europeana. Și mai e Yeboah care va fi vândut săptămâna viitoare. Deci CFR încă vinde. Noi nu doar ca vindem, aducem jucători de valoare. Veți vedea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.