OPINII » FCSB - RAPID 0-0
Alte știri din fotbal
George Pușcaș, schimbat în prima repriză cu CFR » Ce problemă a acuzat
0
Robert Ilyes a plecat de la Csikszereda: „Cred că trebuie să scriu o carte ca să vă explic”
6
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlu dintre Universitatea Craiova și U Cluj
1
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
10
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
6
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un șofer a intrat cu 100km/h într-o mulțime de oameni la Modena, în Italia: ...
Libertatea
Da ba, 100 de ocazii a avut FCSB :)) La ce meci te-ai uitat gigist mic? Au dominat meciul, cum era de așteptat, dar toate ocaziile lor au fost șuturi din afara careului. Ocaziile mari au fost ale Rapidului ????
E ridicol cum presa în online și canalele de sport evită o minimă discuție despre 3 intervenții în careu:Manea asupra lui Tavi,portarul asupra lui Miculescu,brânciul primit de Tase.Nici nu vreau să-mi imaginez ce focuri ardeau prin sufletele unora dacă acele intervenții se întâmplau în careul Stelei asupra jucătorilor lui Sucu.Se ascunde sub preș frumos.Presă de struguri.
...ha...ha...numai numai rezultate corecte ai prevazut ...te pricepi la fotbal aproape cat Barbu ...nu ti e rusine ...aveti o echipa de neputinciosi ...
Articol corect si obiectiv, in ciuda parerilor unora dintre fanii visinii ca mercenarii din Grant ar fi meritat victoria. Da, rapidul si-a facut echipa de Liga 1, dar pana la titlu e lung drumul presarat cu ura salbatica impotriva FCSB.
Pentru caricatura asta de meci a fost sacrificata partida impotriva lui Rangers? Uite de-aia FCSB nu e Steaua, ca Steaua n-ar fi sacrificat niciodata un meci de cupe europene pentru un amarat de "derby" cu Rapid. Iar despre Olaru ce sa mai vorbim, el are o determinare de hamal, dar, din pacate, educatia lui este tot la nivel de hamal.
Oare cat mai este nevoie sa ne demonstreze ca este pro fcsb?
Mai mult de jumatate din cele 10 ocazii mentionate de mataluta nu prea sunt ocazii. Iar din toate ocaziile meciului (FCSB + Rapid) top-ul e de departe luat de cele ale Rapid-ului, careia i-a lipsit doar claritatea la ultima atingere. Dar de, cand esti putin frustrat de rezultat bineinteles ca pui prima concluzie din marele tau articol "rezultatul e mincinos". Rezultatul e perfect conform cu realitatea. Aia pe care te faci ca n-o vezi, bineinteles. :))
Meci demn de huliganii ce se autodenumesc ultrași ... ai ambelor echipe ... de kakao.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cateva intrebari: 1. Cand, unde si cine a stabilit ca numarul mai mare de ocazi arata echipa mai buna? 2. Daca ne place fotbalul ofensiv de ce nu se trece la sistemul competitional american, fara retrogradate? Oricum se gasesc greu bugete reale pentru echipele profesioniste din Liga a 2-a. 3. De ce a preferat Fcsb sa dea 2 milioane euro pe Barligea, in loc de 100 mii euro? 4. De ce sunt asa iritabili jucatorii Fcsb inca de la inceputul meciurilor, cand ar trebuii sa aiba control mai bun, nefiind obositi?
...:) Ce meci o fi vazut asta?! Sau o fi influenta branzeturilor?!...:) Ocazii pe care intr-adevar scria ''gol'' au fost putine, iar la acest capitol conduce clar Rapidul cu 3-1...:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.