Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Are șanse mari să vină la Rapid”
0
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Oh, nu i asa ca esti "gazist " de mic? Ca doar cu Gaza ai crescut in capsorul ala gol al tau? Nu I asa?
Daca esti pr..., de ce mai si semnalizezi? Ca se vede. De pe luna
astea-s chestii de uitat, nu de ținut minte, știu americanii ce știu...mai ales amu cu Ucraina și Ghaza ar fi culmea să mai văd și un film cu război
E foarte bine că promovăm cunoașterea dramelor Holocastului, dar nu e bine că nu promovăm dramele poporului român în istorie. Și se ajunge la o exclusivitate a suferinței, ceea ce nu e corect.
Și ne povestești asta în momentul în care Israelul aplică "soluția finală", exact ca naziștii, în Gaza?!
Stai ca la final Udrea o da si cu LGBT-ul, ca sa fie ghiveciul complet si plin de savoare: "ignoranții tineri americani, care știu mai totul despre arme, LGBT și droguri, dar mai nimic despre existența Holocaustului." Deci, daca intelegem bine, libertatea sexuala e pe acelasi palier cu armele si drogurile. Interesanta viziunea autorului. Daca tot e fecesebist, de ce sa nu fie si putin becalian.
Nu mai are sens sa vedeti filmul ca vi l-a povestit Udrea pe tot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.