OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Răzvan burlanu D E M I S I A!!!!! JOS LABELE ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu vorbea la telefon. Scria pe Gsp. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred că orgoliul selecționerului l-a adus titular pe Pușcaș.În altă ordine de idei s-a văzut că nu degeaba Niță este rezervă la echipa de club.Este un portar de reflex,nu iese pe centrări,respinge mingea șutată pe jos,în loc să o prindă. Când selecționerul o să înțeleagă că o echipă se formează cu cei mai în formă jucători,pe care îi avea în lot,atunci o să aibă rezultate.Poate să spună orice și oricine părerea despre jucători.Oare era greu de văzut că Tănase este mult peste Pușcaș? Că Rațiu este peste nevinovatul Manea?
Cel mai vinovat de situatia actuala a fotbalului romanesc e Burleanu.El a distrus si nationala si fotbalul intern.EDI NU E UN ANTRENOR de nationala o spun clar rezultatele dar vinovatul principal e Burleanu.DEMISIA urgenta a lui Burleanu,Stoichita si Edi Iordanescu!
Du-te taticu la ... un consult. *** rau de tot. Sanatate!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand Steaua/FCSB castiga campionate, nationala se califica sau juca baraj pentru accederea la turneul final. De cand FC Dincu castiga campionare, stim noi cum, pe banda rulanta, nationala este praf si pulbere. Dincu isi continua opera de a distruge Steaua/FCSB si se vad consecintele.
Care-s baietii aia? Au fost incercati toti. S-a crezut ca tinerii vor rupe norii, cum se spune, dar n-au facut-o. Avem in actuala nationala f. multi jucatorii care au jucat la turneul final al CE de tineret, unde am ajuns in semifinale.
cred ca ar fi timpul sa luam in considerare aducerea lui Bergodi. Ne cunoaste mai bine decat ne cunoastem noi.
De ce nu trecem la nivel de amatori? Ca sunt multi baieti care ar dori sa imbrace tricoul nationale si ar face-o cu mai multa demnitate. Maxim de cand i-au facut card Team of The Season in FIFA 22 nu-i mai ajungi la nas.
N-are importanta numarul de locuitori al unei tari, importanta este valoarea fotbalistilor pe care-i scoate, iar Muntenegru, dupa cum s-a vazut, are fotbalisti mai buni, mai valorosi. De ce? Poate ca tine si de gena. Noi ca popor suntem plapanzi, fara vana, cum se spune, muntenegreni, in schimb, sunt puternici, luptatori, sunt razboinici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.