Știri din fotbal internațional
Mbappe și Arbeloa, război pe față: „Antrenorul mi-a spus că-s al patrulea atacant” vs „Eu fac echipa!”
0
E haos la Real Madrid! Mesaje cenzurate și o reacție incredibilă în momentul intrării lui Mbappe
0
Experții avertizează înainte de Cupa Mondială: „Spectatorii ar putea fi puși în pericol”
0
Franța a anunțat lotul pentru Cupa Mondială: starul lui Real Madrid, lăsat acasă de Didier Deschamps
1
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Germania a schimbat antrenorul și jocul echipei sa schimbat total bucurie in joc , dăruire , ambiție ! Asta face diferența ! Noi de ce nu facem la fel cu jordanețku ?
Alt deștept ! Hagi ar trebui sa fie titular meci de meci ! Astăzi a adus multa maturitate și curaj in jocul echipei ! Cine cred tu ca nu ar trebui chemat este bancu , nesigur , fricos și fără *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ar trebui ca toate meciurile românii să fie în 11 și adversarii cel mult în 10…..
Mie mi s-a parut cel mai slab dupa Puscas. Sofascore imi da dreptate. Cu asemenea joc nu va face multi pureci prin La Liga.
Ianis a jucat excelent azi, date fiind toate cele ce trebuie luate in calcul. La ce meci v-ati uitat?
Edi era inspirat daca juca de la inceput fara Ianis si Puscas. Asa doar a reparat ceea ce el insusi a stricat.
schimbarile lui iordanescu ? poate ca ei ar fi trebuit sa fie titluarii
Bine ca a intrat Morutan ca altfel, Kosovarii de partea dreapta adormeau cu Ianis acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.