OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații de la trimișii GSP la Istanbul: 4 fotbaliști nu au fost opriți în lot de Lucescu
22
Cei 4 jucători care nu au fost opriți de Mircea Lucescu în lot » Surprize de la Rapid și Universitatea Craiova
0
Planul pregătit în secret peste noapte! » Imaginile surprinse în stadionul lui Beșiktaș
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
"Cam asta e diferența între Steaua și o echipă înființată de armată doar pentru că nu și-a putut umple buzunarele din portofelul lui Gigi Becali". Baiete, Steaua este infiintata de armata, intreaba-ti parintii. Daca poporul zice ca clubul armatei e al lui Becali, nu conteaza nimic altceva, asa-i cap patrat? Cine va obliga sa tineti cu Steaua? Tineti cu FCSB, ca sunt campioni si Becali va e model comportamental, asa cum a zis-o chiar el aseara. Daca tu si alti ciumeti ca tine acreditati ca clubul lui Becali (citeste actele clubului si o sa te lamuresti, daca-ti mai functioneaza neuronul) este cel care a castigat Cupa Campioniolor Europeni, te mai miri ce crede poporul?
100% adevarat…. Asta e Steaua.
Îți dai seama ca vei fi terfelit în toate felurile pentru opinia ta? Am urmărit aseară comentariile făcute pe pagina voastră și, în afara celor care erau sigur suporterii Steaua /FCSB, toți ceilalți deși erau fanii rivalei din B, au urmărit cu sufletul la gură meciul. Cred ca ei sunt cei mai devotați fani ai noștri, urmăresc Steaua mai mult decât cei din Peluza Nord. :))
bati câmpii!!!…...NICIODATA cu ciobanul !!!!NICIODATA !!!
Felicitări, măi copile! Bravo! Articol scurt, realist și la obiect! Din păcate"fanii" CSA nici în al 12-lea ceas nu înțeleg că au pierdut! Ura față de cioban le-a întunecat mințile, rațiunea! Argumentul cu "Instanța a decis bla, bla,bla..."nu în stă în picioare. Cei peste 54.000 de fani au decis sâmbătă cine este Steaua! Numai este nici un dubiu: titlul cu numărul 27, domnilor!
p.s. la p.s la p.s. la p.s. la p.s.- scoala lui ioanitoaia!
p.s. la p.s. la p.s. la p.s. intreab-o pe Oana ce rol are convingerea unui jurnalist in scrierea unui editorial! daca are timp (si chef!), poate te aduce cu picioarele pe pamint!
p.s la p.s. la p.s. in fotbalul romanesc, suporterii decid doar locul unde stau pe stadion- in tribuna, la peluza, sau la gardul stadionului! sa-ti traduc?
Ce articol care manipulează, cine este acest ziarist? Păi el habar nu are despre ce scrie.
p.s. la p.s. nu in Romania ci in redactia voastra, simtul ridicolului nu e un concept pus in practica! altfel ati fi pus in practica hotaririle judecatoresti! parerea mea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.