Alte știri din fotbal
Coelho nu îi menajează deloc » Jucătorii Craiovei, epuizați după primul amical al iernii
0
A dat-o în judecată pe FCSB la un an de la despărțire! Ce sumă îi cere lui Becali
0
Denis Drăguș a sosit în Antalya pentru a semna cu noua echipă: „E o onoare, abia aștept să joc”
0
Dinamo pregătește transferul căpitanului și urmează modelul Rapidului
1
Știri din fotbal internațional
Antonio Conte, înaintea duelului direct: „Chivu spune că nu-i pasă ce spun eu?!”
0
Cristi Chivu nu suportă așa ceva: „Mă enervez! Și mă enervez rău!”
0
Cristi Chivu și-a învins fosta echipă și admite: „Capcanele apar mereu”
0
Notele primite de Cristi Chivu după Parma - Inter » Presa din Italia îl laudă pe român: „Niciodată în dubii”
0
Dinamo, victorie în Antalya
Se încăierară în Antalya
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
România cere acordul Emiratelor Arabe Unite pentru a-l urmări penal pe ...
Libertatea
CTP, despre impozitele pe locuințe: „România are cei mai mulți proprietari ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Dacian Dragoș, judecătorul numit de Nicușor Dan la CCR, rupe tăcerea
Libertatea
Plus de asta e un singuratic, inaintea meciurilor nu socializeaza cu colegii lui, se tot plimba aiurea pe teren cu castile pe cap (vezi Doamne e vedeta, nu vorbeste cu oricine). Consider ca trebuie sa te intelegi cu colegii tai, sa vorbesti cu ei, s[ stie cum vrei mingea sau mai mult cu trebuie sa le serveasca mingile. Ianis a pierdut mai multe mingi cu Lichtenstein decat cu alte echipe, semn ca forma lui lasa de dorit. Opinia mea e ca psihic la pământ, cu toate ca e ambitionat (probabil de tac-su), as incepe clar cu Man, care are viteza, dribling, executii, clasă, ce mai.
L-a dat lui Hagi, nu mai e a lui Stanciu. A fost un articol special saptamana trecuta dupa meciul cu bancherii, cum ca Stanciu va prelua tricoul cu nr. 21, iar Hagi cel cu nr. 10. Referitor la Puscas , asta e, se mai traieste si din amintiri la Nationala. Totusi a dat un gol decisiv fara de care cine stie daca mai eram la Euro
Parca I Hagi are nr. 14; posesorul tricoului cu nr. 10 este Stanciu, pentru exactitate! In legatura cu judecata privind valoarea lui Ianis nu trebuie avut in vedere doar statutul de la Alaves, ci si ce a facut in preliminariile penrtu Euro, cu un gol foarte important cu Israel!
Este incredibil cum nimeni nu indrazneste sa rosteasca numele lui Hagi Ianis, monument de ineficienta si simbol al jenei de a fi fotbalist. Parca ar da nemtii hitleristi peste bietii ziaristi daca ar indrazni sa vada ca Ianis nu se vede nici macar la incalzire. Dati in Puscas, ca e al nimanui {sigur ca meritat}, dar va tremura chiloti cand este vorba despre beizadeaua Hagi. Halal presa si halal drept de a critica.
BUN ARTICOL , FELICITĂRI !
Singura justificare .... Evoluția de la Euro de tineret !
Daca Man freca banca la echipa de club si era facut capitan si i se dadea nr. 10 pe motiv ca are tata de valoare, am fi zis si de el acelasi lucru.
ORICARE AR FI SUBIECTUL UNUI ASTFEL DE MATERIAL, HATERII (E UN CUVAT BLAND) SE LEAGA DE I. HAGI, POATE SI DE TATAL SAU!! MAN, CARE JOACA INTR-UN FOTBAL PROFESIONIST DE CEA MAI BUNA CALITATE (ITALIA A AVUT 5 FINALISTE IN CUPELE EUROPENE IN ULTIMELE 2 SEZOANE) ESTE CAUTIONAT, DESI A TRAS PROST DIN TOATE POZITIILE SI A RATAT SI O LOVITURA DE LA 11 M!
Dupa cercetari pe parcursul ultimelor 4 ani FBI a stabilit, ca selectionatei Romaniei i s-au furat 2 tricouri si o banderola de capitan(G.Puscas si I.Hagi)Hotii au actionat nestingheriti,la lumina zilei,cu complicitatea "antrenorului" E.Iordanescu.Urmeaza judecata!Primul termen-17 iunie!
Eu nu reusesc sa inteleg de ce e convocat constant acest Pușcaș?! Ce proptea importanta are la Echipa Nationala. E nepotul lui Iohannis? Cumnat cu Burleanu? Cumatru cu Ciolacu? Dupa ce ca noi nu stim sa atacam,si nu vom trece nici de jumatatea terenului la CE, avem 8 atacanti in lista de Germania... Opt. Printre care acest Pușcas. in loc sa ne betonam cu mijlocasi defensivi si aparare cu 5 fundasi, noi mergem cu Pușcaș la Euro.. Ai de ***...! Ne meritam soarta de ciucă a bătăilor si rusinea CE...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.