Alte știri din fotbal
Revenire neașteptată la FCSB » S-a întors în primul „11”, după ce a fost demolat de Becali
0
Ioan Varga îi impune un titular lui Marius Șumudică! Ce a provocat supărarea patronului
1
Sabău a reacționat după rezultatul cu Sepsi: „Când se întâmplă asta, ești antrenor inspirat”
0
Ovidiu Burcă, nemulțumit după Sepsi - Farul: „O să discut cu conducerea”
1
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Newcastle - Liverpool: gazdele marchează după un nou contraatac excelent
1
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
City era să se înece cu „cireșele” » Emoții mari pentru Maresca, la primul meci de campionat din era post-Guardiola
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Pâna atunci-și dupa aceea-Steaua e Steaua,iar fcsb e...fcsb!Voi puteți sa-i ziceți oricum!Dar numai intre voi!
Domnu Buzarin!Da,juristul Talpan s-a plâns in mass media de represaliile pe care le suporta din partea lui Becali(prin intermediul generalilor din MAN-cei care -impreuna de Hrebenciuc-l-au cadorisit pe mafiot,cu Steaua)!Gest disperat!Dar pșna la urma,dvs.pentru ce il „incriminați”?!Ca nu știe ca Compagno n-a jucat toate minutele in meciul(din afara cooperativei),cu...Silkeborg?!Omul a dat doar un exemplu!Dar,juristul Justin Stefan,ce scuza are ca (atunci când era șef prin FRF),a comunicat la UEFA ca fcsb este...Steaua?!Comunicare cu multe consecințe-echipa lui Becali capatând astfel dreptul sa participe in cupele europene și mai mult,sa beneficieze de coeficientul Stelei!Faptul ca Justin Stefan e nepotul lui Argaseala și ca a fost timp de patru ani juristul de la clubul lui Becali,sa fie o„scuza”?!
***, compagno sau cum il cheama stie bine cum ii zice echipei fcfcsb. justitia s-a pronuntat de aproape 10 ani, nu ieri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
..Procesul cu palmaresul este amânat pentru 3 martie 2023.S-au mai adăugat probe la dosar.Se pare că nu au fost depuse toate probele.Până atunci Steaua este FCSB și FCSB e Steaua.
Buzarine,ce bine era daca te abtineai...ți s-o trage de la capul ăla care-l ții precum Bourvil
Tu poti sa-i spui oricum ca n-ai functii la FRF sau nu lucrezi in media sportiva deci nu te supui unor reguli ale CNA. Asta ar fi trebuit sa stii pana acum.
Tu esti un amarat de suporter, deci poti s-o alinti si “Real Madrid”, ca si rapidistii care-si botezasera echipa “Realu din Giulesti”, Buzarin in schimb este ziarist iar articolele lui ar trebui sa respecte denumirea echipelor.
Felicitari, adriann_ , pentru cele doua comentarii de mai jos. Un Presedinte de tara cand era in functie a zis un lucru ireal despre asa zisii ziaristi de la noi, in realitate niste dezinformatori: Unii ziaristi sunt ca niste tonomate(este adevarat buzarine?), bagi fisa si comanzi ce vrei sa scrie. Rusine, buzarine! Ba, Deciziile Curtii Supreme a Romaniei, NU sunt ba aleatorii, urmand sa fie respectate dupa circumstate. Ba, ele sunt cum a stailit si CCR-ul, ca si o lege, adica trebuiesc respectate ad litteram. Rusine gsp pentru ca permiteti acestor impostori sa publice articole in fituica voastra. Stiu si am sesizat ca nu vreti sa-mi mai publicati comentariile.
eu ii spun Steaua in continuare. ce o sa imi faceti? va dau boii de la bicicleta?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.