Comentarii (3)
mogosoaia
mogosoaia  •  11 Mai 2026, 12:42

Corvinul a murit cu multi ani in urma, acum e cu totul alt club. Nu ca ar pasa cuiva, dar ne place noua sa ne tot laudam cu "traditia". In plus, prin Anglia, Germania si alte tari europene si nu numai, fotbalul era deja vedeta de foarte multi ani la 1921, anul asa zisei infiintari a clubului de acum. Traditie...

Nimsoc
Nimsoc  •  08 Mai 2026, 05:26

Felicitari echipei , felicitari hunedorenilor dar mai ales felicitari inflacaratiilor suporteri : " baieti ca la HUNEDOARA nu gaseste in toata tara!!!" Din Edmonton Alberta Canada urmaresc echipa de football si va imbratisez pe toti cu drag cu foarte mare drag.

Tavi_1967
Tavi_1967  •  07 Mai 2026, 18:09

Felicitari pentru articol ! Felicitari, CORVINUL Hunedoara !!!

Comentează