Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Așa își pregătește terenul, “maestrul” Buzărin pentru următoarele articole în care va face plecăciuni în fața celor ce au furat, fură și vor fura pentru că le permite legislația. Am mai spus-o, un om poate bun, frustrat că nu s-a ridicat niciodată la nivelul profesional al colegilor (Tolontan, Geambașu), nu a învățat nimic din cei pe care ar fi trebuit să aibe curiozitatea să îi citească (I. Chirilă), dar rămâne un demn al oricărei “ediții actualizate”. Dacă este despre furăciune și turmă, este și mai bine. În alt episod ne va spune cum hoții sunt eroi.
Buzarin e un *** care daca nu face spume la gura impotriva "globalistilor" macar o data pe saptamana nu se simte bine. Ii lipseste empatia, ca multora din generatia lor care nu ne poate parasi mai repede.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Formele fără fond sunt și acum la fel de actuale
De acord, foarte bun articolul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnu' Buzarin, acum nu scriem nimic de arbitrajele celor de la FCSB?!
În sfârșit cineva care pune punctul pe i!
Exlelent articol. Ma bucur ca v-ati revenit. Acum cativa ani erati mare pollitically-corectness fan, exagerand si gresind profund in cazul asa-zisului rasusm al lui Coltescu. Intre timp pare ca v-a venit mintea la cap.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.