OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Le-a fost mila de frustrarile voastre ... oricum atata timp cat Rapid e mai jos in clasament ... e apa de ploaie.
Sunt cumva dezamăgit de tine, Bastenitos. Poate pentru ca e 4/4/24... altfel nu-mi explic. Adica Simona H. se face AZI bruneta, si tu mai ai timp de nimicniciile astea...?? Au au au... Întoarce cuțitul ca sa mor acum.
Cred ca deja s-au prins adversarele, Bastenitos. S-au prins cat de important e duhovnicul lu' Nea Gigi - cum crezi ca a ajuns omu' la Bianca Drăgușanu si la Benz S-Classe? - si au început dușmanii din Cluj si Giulesti sa-i bage fitile cu schimbările, cu aia, cu ailaltă. Acu', tu știi cum e... Daca nevasta te toaca la cap non-stop: parizer, parizer, parizer - ce poți face? Iti iei câmpii si mănânci parizer călduț pe capotă cu uli mea on the Highway to Hell. Simplu? Da. Usor? NU.
"În clasament sunt 7 puncte avans față de Craiova ”lui Rotaru” și 10 față de CFR și de Rapid. O echipă care conduce plutonul de o asemenea manieră ar trebui să producă fotbal, să-și macine adversarii." Nu este cazul pentru ca toate echipele de 'top' sunt de un nivel mediocru.
Mentalitate dâmbovițeană. Care a fost transportată și la Cluj de Dan Petrescu. Dar, însă, cu toate acestea, adevărata valoare se vede în Europa. Nu neapărat Șampionlig, merge pentru noi și Europa League sau, dacă suntem neîndemânatici, Conference. Unde, sperăm să nu dăm peste danezi. De fapt, să nu dea ei peste noi. În trecut Cfr, cu Dan Petrescu pe bancă, a jucat contra Rennes, la francezi a luat roșu portarul titular și a fost înlocuit cu rezerva sa care avea 17 ani. Știți câte goluri au înscris clujanii minorului portar ? Altă faptă de arme marca Dan Petrescu pe Olimpico vs Lazio cu Sarri pe bancă, Cfr are superioritate numerică aproape o oră, știți câte șuturi pe poartă au expediat alb vișinii ?
"Iese din context înfrângerea cu Rapid, acel 0-4, care trebuie trecut la capitolul excepții, ceasuri rele, întâmplări nefaste." Asa pare, nu?! Dar infrangerea cu 1-5 din sezonul trecut, tot exceptie?! Dar celelalte infrangeri in fatza Rapidului, tot exceptii?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.