Știri din fotbal internațional
Premierul din Capul Verde: „Susțin crearea Zilei Rechinilor Albaștri”
0
Gică Craioveanu, după Canada - Maroc 0-3: „Un rezultat prea mare, exagerată diferență”
0
Echipe de start la Franța - Paraguay, în „optimile” Cupei Mondiale » Ultimele informații de la Philadelphia
2
Cu „Leii din Atlas” nu e de glumit: sunt primii calificați în sferturile Campionatului Mondial » Urmează reeditarea semifinalei din 2022?
5
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Funeraliile lui Ali Khamenei au început la Teheran. Autoritățile se ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
oribil! toti cei ce danseaza pe langa sicriul lui Helmut, fie ca sunt de o parte sau de alta! sunteti toti niste cioclii! niste hiene! si CSA si Buzarin! salvati-va mizeriile macar pana dupa funeralii!
Mie mi se pare un gest frumos al celor de la Steaua, daca familia a refuzat treaba lor dar gestul a fost frumos. De ce marele Becali sau FCFCSB nu au facut gestul asta ?
Serios???***??Deci in conceptia ta,eroul nu merita sa fie ajutat de armata,pentru ca avea nevoie si nu a vrut el sa se accidenteze,in schimb sugativa de echipa care joaca doar amicale este bine sa ne mananca banii publici,nu??Esti groaznic
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Buna seara. Sunt nascut in iarna lui 1979 si imi aduc aminte finala. Steaua e Steaua. Ministerul apararii are o capusa a sistemului pe care regretatul Dukadam nu a recunoscut-o si care rontaie banii nostri. Tupeul de a vrea organiza in Ghencea la stadion priveghiul campionului care detesta steaua ministerului, cu "s" mic, este nerusinare din partea celor pe care ii platím cu salarii exorbitale de la bufgetul de stát. Nu se poate ca dobitocul de Talpan si suita lui sa vrea asa ceva. Steaua e FCSB. CONDOLEANTE FAMILIEI INDURERATE
M-am săturat de această prostie, repetată și de Ioanițoaia: că atașamentul suporterilor ar avea vreo valoare probatoare pentru identitatea unei echipe de fotbal.
Respect, dl. Buzarin!
Mai curat raspunsul ala decat tine si decat caracterul tau. Insuportabil individ esti, p10.
Bravo! Respect!
Mai exista vreo indoiala, cu cine va vota autorul articolului, duminica 8 decembrie ........
*** Daca memoria ma ajuta si ma ajuta JJ a fost ala de l-a terfelit pe Dukadam nu Talpan asa ca simplu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.