Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Cum sa nu se considere frustrati rapidistii si sa nu incerce sa-si faca singuri dreptate cand calaii lor sunt premiati de complicii lor ?!
Sezi bland, toata lumea isi da seama ca in continuare CFR-ul e un adversar MULT mai redutabil decat firma ciobanului. Acest adevar nu schimba insa cu nimic datele problemei despre furturile lui Rusandu, nu CFR-ul se afla in spatele lor ci fix ciobanul puscarias. Individul inca spera sa se bata la titlu si oricum e clar ca daca pierde orice sansa va prefera ca titlul sa mearga tot in Gruia nu la noi. Cand vede cum incurajaza rapidistii echipa in Giulesti moare sufletul in el, mai ales cand se uita in propria ograda si ii vede pe aia 38 de "scriitori" ai lui Mustata plus copiii din Berceni :))
Domnule Buzarin , poate ii puteti explica colegului Udrea ca desi Rapidul este o echipa favorizata de catre FRF conform Gazetei , recompensarea arbitrului care a influentaat doua meciuri (prost jucate de catre Rapid fara nici un dubiu ) este inca o dovada a complicitatii. Adica o echipa favorizata de FRF prin anularea a doua goluri si nesanctionarea corecta a faultului suferit de Papeau ,trebuie sa priveasca si delegarea in compensatie a Domnului arbitru. Iata dovada fara echivoc a complotului FRF - Rapid. Aferim Gazeta Sportului si multumim pentru logica Domnule Udrea.
Eu zic ca da. Uita-te la comentarii, zici ca au luat toti pastile d-alea pentru trupele de asalt!
E doar o iluzie?
Si care e aia?
Interesant cum visati voi Becali, Stati sa vedeti unde merge titlul. Eu stiu dar nu va spun.
Vai de voi...
Te referi la fîcîsîbî, nu i așa!!? Dacă nu i așa înseamnă că ești prost rău de tot!
Caracatita ciobaneasca din arbitrajul romanesc e coordonata de Deaconu-bricheta. AM INTELES CU TOTII CA RUSANDU NE-A FURAT GRAV IN DOUA MECIURI CONSECUTIVE, IN AL DOILEA IESINDU-I SI VICIEREA E REZULTAT. Acum se vede si la ordinul cui a facut-o, in spate se afla sinistrul puscarias din Pipera.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.