OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Antrenor străin la echipa din Liga 2 care se află pe marginea prăpastiei: nu a mai antrenat din 2022
0
CFR Cluj și-a adus portar! Prezentat oficial
0
Jucătorul pe care Gigi Becali plătea 600.000 de euro s-a transferat în Liga a 3-a
0
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Știri din fotbal internațional
Idee genială de marketing la Celta Vigo » A scos la vânzare echipamentul original al lui Ionuț Radu!
0
Cum este văzut Gigi Becali la Zagreb: „Zdravko Mamić românul". Portret incredibil!
0
Verdictul medicilor în cazul lui Pedri » Cât timp va lipsi de pe teren starul Barcelonei
0
Paul Gascoigne a ajuns la a 38-a operație! » „Mi-am rupt șase coaste! Îl puteam vedea pe tata în nori”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Domnule ziarist, ești și tu ziarist cum sunt jucătorii Craiovelor fotbaliști. Ei nu au nevoie de tine, dar tu ai nevoie de ei sa poti sa scrii ceva mediocru. Slab ziarist te-a făcut mama ta și mai slab patronul tău ca îți da salariu. Cu nimik mai presus decât Mititelu Sr și Jr. Măcar ei fac ce le place pe propria lor avere, in timp ce tu rămâi mediocru, semidoct(as spus altfel), și fără pic de valoare ziaristica. Halal!
Ce aiureală, cică "CSU Craiova nu va câștiga titlul, visul e de multă vreme spulberat, dar cel mai probabil va juca în play-off același fotbal deschis și mediocru."... Băi cine vreți voi, fecesebiștii, să mai bată pe CFR în Play-Off, dacă nu Craiova?? Așa s-a întâmplat în anii trecuți dar, poate acum, vi se va împlini pronosticul... Jurnaliștii din București au impresia că îi mai crede cineva, după câte gafe și *** au în "pqlmares" ? (Ei între ei se susțin, se invită prin studiouri sau își oferă "spațiu editorial" prin Social Media... dar sunt contraziși de realitate și ignorați -adică disprețuiți- de publicul cunoscător... Jale mare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa nu fie ba liga 5 in dolj? Sunt chiar 3 serii de liga5. Pai la cate sate si comune avem, cum sa faca fata doar o liga4?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnul Crăciun,din pct meu de vedere,absolut toate echipele din liga 1 sunt anomalii. Pe când o expunere despre petardele din vârf,poate și despre prăbușirea continuă a lui Dinamo sau mersul în zig-zag al Rapidului. Dar înainte de toate,sunteți de acord cu nota 3 (trei)pe care o merită din plin fotbalul nostru?
*** tu ca liga a 5-a este ultima liga la nivelul Judetului Dolj ? In Bucuresti or exista a 5-a liga dar in Dolj cu siguranta nu. Ai auzit cumva ca FCU sa fi inceput din liga a 5-a ? Latrai ca tine si imbroboditori de moaste ...e plina Romania. Voi chiar nu mai aveti simtul ridicolului ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand o sa porneasca fcsb si dinamo din liga 5, o sa pornim si noi. Egalitate de tratament????
Ai uitat sa spui ca Universitatea Craiova ar fi avut zero trofee in ultimii 5 ani daca ar fi inceput din liga 5 asa cum incep echipele nou infiintate.
Dacă ar fi să analizăm corect nu numai cele două cluburi din Oltenia sunt cum sunt adică sub mediocre. Toată L1 este de o factură slabă . Dacă te gândești cum că doar Varza a-la Cluj și FCSBecali mai sunt acolo sus și asta nu datorită valorii lor ci a mecanismelor oculte care le ajută , atunci este normal să nu avem loc în fotbalul european . Ne dăm mari scule în campionat , luăm titlul dar afară suntem ciuca bătăilor și râsul curcilor .
Doamne, cata suferinta vad la jurnalisti cand e vorba de Craiova. Luati-va batiste! Universitatea Craiova are mai multe trofee decat Fcsb si Dinamo in ultimii 5 ani. Nu va mai preocupati voi de noi. Lasati-ne pe noi. Ne rezolvam noi problemele!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.