OPINII » BARCELONA
Alte știri din fotbal
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Știri din fotbal internațional
Decizia în privința lui Lionel Messi la Iordania - Argentina, meciul arbitrat de Istvan Kovacs
0
A făcut anunțul despre Didier Deschamps: „Suntem afectați”
0
Capul Verde, aproape de o calificare ISTORICĂ » Decizie nemaivăzută în Uruguay - Spania
0
Dembele a repetat aceeași frază de 10 ori după recitalul cu Norvegia
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Test
Poate gresesc..... dar ma deranjeaza comentariile unor comentatori la anumite meciuri si care au o incarcatura emotionala foarte mare. Suntem suporteri care ne urmarim echipele favorite mereu de la televizor si cateodata si de pe stadion. A se intelege ca facem sacrificii pentru echipele pe care le sustinem si apreciem. Va rog tare mult D-nul Andrei, D-nul Ionut (alta data am vorbit si mai urat, sper sa nu fi vazut acele comentarii si aprecieri, imi cer iertare!!) faceti comentarii dar mai cu masura si in sensul in care aprecierie D-voastra tactice si in mare masura aprecierile thenice asupra unor performante facute de catre Carlo Anceloti si staff ul de la REAL MADRID pot fi evitate sau facute cu mai mult respect. PS: As schimba postul (simteam ca imi recomandati asta) dar am abonament 4K si imi place. Multumesc frumos! WE will be back! You are not prepare for this! Hala Madrid!!
Mi-au plăcut multe, lucrate și inspirate. Ai și o involuntară care face toți banii: „iar figura lui Lamine Yamal, negru de supărare pe banca de rezerve”. E O.K, mă bucur că avem un final pe cinste. Patru fanioane între națiuni, patru fanioane ale fotbalului. Aici și acum, nimic nu este întâmplător, valoarea și banii sunt la ei acasă. Când se întâlnesc, spectacolul ne zâmbește.
Barca a jucat economicos, deoarece tre' sa-si conserve energia pentru finalul competitiilor in care e angrenata. In plus, lotul Barcelonei e subtire, iar dupa atatea meciuri se resimte o oarecare oboseala. Raphinha si Lewa sunt obositi, se vede ca le lipseste prospetimea...
nu cred ca e vorba de relaxare sau suficienta, conteaza forma de moment si, pardon de expresie, pirdalnicul noroc...oricum sint meciuri tari da nu inteleg de ce UEFA nu le-a programat la ore diferite, as fi vrut sa vad si Inter-Bayern
Toti (asau aproape toti) sunt fani ai Barcelonei, insa nu stiu ce s-ar fi intamplat aseara fara acel autogol! Adevarul este ca toate cluburile au avut momente de slabiciune in aceasta editie a Ligii, asa ca mi-e greu sa anticipez finala; totusi, as dori-o pe cea enuntata de @catalincj din 2 motive: ca Arsenal (echipa mea favorita) va putea castiga din a doua incercare trofeul si ca Barcelona va fi eliminata!
In semifinale vin Inter pentru Barca si Arsenal pentru PSG. Si nu le vad pe niciuna din ele favorite, ba chiar din contra. Interul e fosta finalista care a dominat finala anul trecut si a pierdut nemeritat, deja e o confirmare pe care nu o baga nimeni in seama. Si Arsenal nu e Aston Villa. Asta nu e bine pentru parisieni. Arsenal in zi buna ii da 3 la Real si madrilenii se bucura ca au fost doar 3. Sper la o finala Inter - Arsenal. Cred ca anul asta aceste doua echipe merita asta. Cel mai bun atac impotriva celei mai bune aparari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.