Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, în conflict cu fanii celor de la FC Argeș » Imaginile surprinse de GSP: ținut cu greu în lojă!
0
FC Argeș - FCSB, bătălia pentru play-off » Ocazie imensă ratată de Bîrligea
0
Situație revoltătoare în zona dedicată jurnaliștilor la FC Argeș - FCSB: „Suntem în preistorie!”
0
Gestul făcut de toți fotbaliștii campioanei FCSB, când au pășit pe gazonul de la Mioveni
0
Știri din fotbal internațional
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
0
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
0
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Manchester City a ajuns la un acord pentru Marc Guehi » Suma pe care o plătesc „cetățenii”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Sincer, chiar nu știu despre ce piesă a celor de la The Beatles este vorba, dar melodia "de suflet" a lui City este Blue Moon :)
Apropos de '' Hei Jude '' ... nu vi se pare penibil ca o echipa ca Man. City , sa nu gaseasca o alta melodie pe care sa intre jucatorii , ci tocmai piesa celor de la Beatles din LIVERPOOL ?? Este incredibil cate lipsa de imaginatie si diletantism exista la acest club '' inventat '' din senin !
Rolul de secretar de redactie, mai corect spus. Risc sa ma molipsesc de la prostia lor. Am plecat, bafta, o zi placuta!
Orice ziar care se respecta, chiar si versiunea online are un secretar de redactie care supervizeaza toate articolele editiei respective. Secretarul de redactie este asigurat prin rotatie de sefii sectiilor respectivului ziar. GÎSÎPÎ are sefi de sectie mai prosti ca mos Gerila, surogatul comunist al lui mos Craciun, prin urmare, prostiile debitate de contopistii agramati ajung direct la cititor. Nici nu au bunul- simt sa-si corecteze erorile semnalate, insa cenzura este aplicata doar comentariilor incomode.
Hahaha, buna asta. Ma distreaza prostia si umorul lor involuntar. Toti repetentii Romaniei s-au adunat in sandramaua consoanelor, GÎSÎPÎ. Cu cat sunt mai prosti, cu atat avanseaza mai usor.
Fodden e tatal lui, scris cu dublu d de la Daddy, ca ie britanic, adica inglez.
Băi ridicolule, cine-i bă Fodden ăsta cu care dezinformezi cititorul? Foden joacă la Man City, dar pe ăsta unde l-ai pescuit? Pe site-uri vietnameze? Oprișan s-a cărat de la GîSîPî, nu vrei să te duci după el?
"King of Could-Have-Been". domnul poliglot niculescu scrie pentru elita multi-***, nu-i asa?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rusinoase sumele (transferuri, salarii) si pacat de fondurile cheltuite fara un folos societatii. Acest cuvinte pot fi titluri in toate ziarele din lume. Si ar rosti adevar. Daca jucatori precum L.Martinez si E.Fernandez (lista poate continua pana la 1001) ajung sa coste atat si sa aiba asa salarii. Iar ei joaca cum joaca...cred ca prin America de Sud mai fac unii misto de europeni. E un pic de rasu-plansu. Iar Neymar, afemeiat, pokerist, clubber, are priza la arabi cu asa pretentii..si accidentat!! Ma intreb cine ar puterea sa-i convinga pe cei care efectiv platesc aceste sume: directori sportivi, scouteri, agenti de jucatori: toti se unesc pentru a-si lua comisioanele. Lumea este de mult timp intr-o directie gresite la multe capitole, sumele din fotbal o demonstreaza, bataile si scandarile de pe stadioane la fel. Este overrated. 80% dintre fotbalisti nu isi asuma responsabilitatea, nu fac diferenta, ci: pase lateral sau inapoi, 2-3 faulturi si gata, hop pe instagram. Un medic la stat (sa ai pile sau oportunitate rara sa prinzi la stat) ce chiar se streseaza are 1800 EUR in RO pt o luna. Cei de la privat 1000 EUR. Iar acesti indivizi 1800 EUR doar pt ca s-au prezentat la antrenament. Unde mai sunt si masati, li se da alimentatie atent selectionata etc. Pt diferentele acestea rusinoase: cat ia intr-o luna un om de rand cu carte, citit, responsabilitate adevarata = cat ia intr-o ora un jucator de fotbal, as impune reguli financiare stricte, limite.
Generalităţi... Şi e vorba de Foden, nu de Fodden (de trei ori).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.