Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Daca nu va duce caputul ptr ca este imbacsit de la fumigene este cu totul altceva.
Ce ai patit purtator de fumigena? Asta este adevarul!! Daca era mamicuta ta, sora ta, iubita ta, nevasta ta sau fiica ta ce mai comentai acum??? Dar probabil la tine in familie este precum in zona cea mai ieftina de pe stadion, iar trivialitatile sunt precum niste forme de salut si de bine. Faptul ca cea mai buna jucatoare din lume din hanbalul mondial (uite aici performante https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Cristina_Neagu) s-a recuperat la baza sportiva a FCSB, ar trebui s ava dea de gandit. De ce? Pentru CN8 a mers la cea mai moderna baza de recuperare din RO. De ce nu a invitat-o Rapiduletul la ProRapid sa se recupereze? A stai ca ProRapid nu mai exista.... Sunteti stupizi tori care cauti scuze pentru comportamentul galeriri de trozbal intr-o sala de sport, la un meci de handal.
Striblea rezuma-te la ce sti: carantine, vaccinari antigripale si masti obligatorii
in tara cu peste 50% *** functionali, unii trebuie sa reciteasca de mai multe ori ...si tot nu inteleg . explicatiile sunt de prisos.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu alte cuvine, daca a spus adevarul, pentru ca rapid a fost clar avantajata de arbitraj si numai asa au castigat acel campionat mincinos, trebuie porcaita a la Giulesti???!!!! Ma baiatule, tu ai bine puse ***? Stiblea a spus ceea ce ar arfirma orice ziarist. De altfel, si Geambasu, ieri, a scris un articol referitor la ceea ce s-a intamplat si se intreba de ce arbitrii n-au luat aceeasi masura ca cea care a fost luata la partida Sepsi - U. Craiova.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să îți amintesc dragă domnule că președintele tău a legitimat această urare iar tu și alți independenți de închiriat se grăbeau să îi dea dreptate și să găsească argumente pro
Sa iti fie rusine Striblea ! Un articol fara esenta si logica ! M-am convins de tine. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nimicule de ziarist, nu-i traduci lui Polman injuraturile *** Neagu ! *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule ziarist nu e corect ce se întâmplă în tribune dar și Domnișoara Neagu a comentat meritele rapidului făcând comentarii neprobate și mai este o problemă cei din tribune sunt posesori a câteva sute de Euro pe lună din care plătesc taxe și impozite din care domnișoara primește o avere în fiecare lună din bani publici. Să fie pace trebuie să-și ceară scuze pentru comentariile contra Rapidului.CSM plătită din bani publici iar rapidul din bani privați.
Nu credeam ca poti sa scrii un articol atat de prost ! Se pare ca m-am inselat ! Ca sa fiu foarte clar de la bun inceput, atitudinea galeriei rapidiste este de condamnat si astfel de gesturi nu au ce cauta intr-o sala de sport si nici intr-o societate normala, iar comunicatul clubului este o mizerie. Dar de aici pana a amesteca o sportiva cu comportamentul galeriei mi se pare infam. Felicitari, domnule Catalin Striblea, ai reusit sa ai acelasi comportament cu cei pe care ii infierezi in articol ! Ce nu face omul pentru un click in plus !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.