Alte știri din fotbal
UTA - Corvinul, în runda #6 a Superligii: măsură inedită anunțată de galeriile celor două cluburi » Start de partidă
1
Scandalul merdenelelor a prins și în Superligă! Clubul care s-a prezentat în Piața Amzei
0
Petre Grigoraș nu înțelege ce s-a întâmplat în meciul de astăzi: „Portarul meu dormea...” + imagini cu „tradiția” din vestiar
1
A plecat de la CFR Cluj și solicită o adevărată avere: „Atât am de primit. Am mers la FIFA”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Monza, la startul în noul sezon din Serie A » Echipe de start: pe cine a ales Chivu
0
Reacția lui Michael Carrick, după ce Manchester United s-a făcut de râs în prima etapă de Premier League
0
Bruno Fernandes, după eșecul lui United cu Hull: „Ăsta e cel mai enervant lucru”
0
Se amână debutul lui Rodri la Barcelona
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
3
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
3
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
4
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Măsuri de urgență la CNE Cernavodă. Dunărea a ajuns la un minim istoric, ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
Novax Djokovic mare sportiv? Fără să facă 100 de vaccinuri anticovidiene, fără să-și pună la pervaz steagul Ukrainei, fără să susțină și el un belemeu, un legebeteu, ceva? E un zero tăiat în patru, clar, iar profesorii Striblea și Cetepeu n-o să-l lase să treacă clasa.
Voi astia din Vaslui, sunteti unul mai inteligent ca altul, ptiu’, ptiu’, sa nu va deochi. Ai barba sura, dar gramatica este un optional, ca si la nen’tu Florea; vai de zilele voastre! Mergi pe barba lui, nu conteaza ca esti de nivelul unui scolar de clasa a IV-a. Ai ajuns la “Bucale”, asta ie totul, ca daca nu iesti vorbareti, gasim noi un perete de dialog.
nu va fi. ESTE!
Nole este un mare sportiv ,dar zéro ca om ! Este pro-putin nu merita sa primit la nici o competitie organizata de tarile democratice ! Adio tenis !
RE: “ Va fi mereu cel mai mare sportiv din tenis, dar și argument pentru credințe șubrede.” Si cine anume decide despre acele credințe ca sunt “șubrede”?
Nu, evident, nu poate fi. Nevaccinat, ne-prieten cu Elton John, barbat, alb, nu-si doreste sa devina altceva decat este… zero sanse. Iar daca il mai suna comisia si pe CTP - pare ca nu ai discutat meciul cu Dansul - e gata tot. Please, call again.
Novak va fi cel mai mare jucator de tenis din istorie. din punct de vedere al performantelor sportive, pentru ca asta judecam, nu?este tot ce conteaza, sau asta ar trebui. restul este doar umplutura pentru a se gasi motive. punct.
Djokovic nu o sa fie niciodata cel mai mare sportiv din tenis pentru ca nu merita acest titlu onorific. Pentru ca sportul este si despre altceva, nu doar despre rezultate. Pentru ca Djokovic a dat dovada de nesportivitate de multe ori si a avut o atitudine necinstita evidenta. Poate ca merita cu adevarat titlul de cel mai mare mincinos din tenis!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.