OPINII » FCSB - CFR CLUJ 1-1
Alte știri din fotbal
Dinamo - U Cluj » Karamoko deschide scorul la capătul unei reprize dominate de „câini”
5
Daniel Pancu își „înțeapă” predecesorii de la CFR Cluj, apoi face o promisiune: „Nu sunt obișnuit să tremur”
0
Laszlo Balint, nemulțumit de arbitraj după înfrângerea cu CFR: „Eu nu mă pricep, dar poate ne lămurește cineva”
0
MM Stoica propune o măsură drastică în Superliga: „Lipsă de respect! Vom avea o întâlnire cu FRF”
3
Știri din fotbal internațional
Pe placul liderului Arsenal! Everton a dat lovitura și a pus capăt seriei de victorii a lui Aston Villa
0
Real Sociedad - Barcelona, atracția etapei #20 din La Liga » Echipele de start + cote
0
5 goluri și răsturnare de scor în Alanyaspor - Fenerbahce! De ce nu a jucat Ianis Hagi
1
Cu cine a ajuns să semneze fostul jucător de la PSG și naționala Franței » S-ar putea duela cu Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Kremlinul destituie un general considerat cândva de încredere. Ce i se ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Documente secrete: Spionajul american a monitorizat în secret Groenlanda și ...
Libertatea
...când CFR-ul juca în 10 aproape tot meciul , avea vreo 3-4 titulari lipsa ...nimeni nu le plângea de mila...fcsb-ul câștiga cu 3-0 și erau ridicați în slavi....exista vreo limita a ipocriziei de care dați dovada, ziariștilor de București, aserviți unui fariseu care primește palma după palma?!???!
Strugurii acri,branza pute ,Cosmine .....
Eu nu sunt fan CFR,sunt dinamovist ,și țin cu U Cluj,sunt clujean,dar nu vorbi doar că sa primești comentari,fcsb in ultimii ani câștiga cam 2 campionate,dacă Becali nu era și antrenor, restul poveștilor sunt de prisos
stie cineva la care paste va fi fcsb campioana?la pastele cailor poate
Postat de ionut.07 pe 03 Mai 2021, 23:07 În seara asta, CFR a jucat împotriva unui sistem ticăloșit, pus la cale de Becali. E un sistem creat de Jiji de mulți ani, dar, în megalomania lui, a omis faptul că, de-a lungul timpului, CFR a avut un antrenor bun, în persoana lui Petrescu, un lot mai valoros și mai omogen. Fotbalul românesc este un continuu joc de culise, reflectă societatea noastră, dar ce a făcut jijică din campionatul nostru în ultimii ani nu are egal (sateliți, echipe pe care el le voia în play-off, arbitri, comisii Lpf și Frf, mass-media sportivă). De exemplu, la meciul de azi, nimeni nu a sărit să spună că e un arbitru din București, așa cum presa a procedat când Kovacs a fost delegat la meciului fcsb-ului. Ba mai mult, totul a fost premeditat. "Brichetă "a fost prezent să se asigure că totul este sub control, iar comentatorii, spre surprinderea oricărui om de bun-simț, criticau pe față echipa din Cluj. Nu aveau niciun pic de simț al obiectivității. Îi criticau pe conducătorii echipei ardelene că obișnuiesc sa critice arbitrii, când cei de la fcsb fac la fel. Inclusiv pseudo-jucătorul Tănase critică arbitrii ca niciun alt jucător din Liga I.
Am vazut niste comentarii absolut nedrepte pe-aici, Stucan cu siguranta nu e dintre "ziaristii" care se duc periodic sa se bage in seama pe la "palat" doar ca sa le mai azvarle ciobanul ostentativ cate o suta de euro. Problema e insa ca presa sportiva in ansamblul ei si-a cam pierdut busola, oamenii astia parca nu inteleg ca fcsb e un grup infractional organizat, o caracatita de blaturi, smenuri, parandaraturi samd mergand pana la intimidari clar penale ale unor jucatori care nu accepta sa le fie calcate in picioare drepturile etc. In orice tara care se respecta s-ar fi gasit de mult un grup de jurnalisti care sa stea cu investigatiile pe capul ciobanului pana cand autoritatile statului isi faceau treaba si il timiteau din nou la scris carti, de data asta pe vreo 6-7 ani. In primul rand [pentru ca individul asta distruge competitia interna si MAI GRAV distruge echipa Nationala, careA REUSIT SINGURA CALIFICARE LA UN TURNEU FINAL DIN ULTIMII 13 ANI DOAR CAND BECALI A FOST LA PUSCARIE!!!
dumnezeu nu bate cu bata!fcsb a primit ce a meritat
dumnezeu nu bate cu bata!fcsbeii au primit ce au meritat!
In articolul asta despre aroganti, te-ai uitat pe tine. Poti sa corectezi gresala, îl pui pe Decebal Radulescu în articol si sunteti un careu de asi în acest domeniu. Patru asi, iar tu popa-n coada. Sa moara Becali de ciuda ca nu-i el popa. Oricum, este cacealma, Decebal Radulescu este doiu' de duba la carti, nu bate pe nime'. Sau ala de ghinda? Nu mai stiu ca nu am mai jucat 66 de vreo 30 de ani.
ce spectacol ? daca asta e nivelul primelor doua clasate de la noi, sa nu ne asteptam la grupe europene. o sa ne scoata iar echipe din armenia, georgia si luxemburg.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.