Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
deviza acestui asa zis site de sport si a lui stucan: sa scriem cat mai rau de CFR si de alte echipe si sa-l slujim cu credinta pe becali, de la care luam lumina (si nu numai)
Așa ai învătat tu că se scrie: Kăile Ferate Române?! E în ferentareza de baltă?!?
Buna dimineata si tie, Stucan !
de ce nu aprobati comentariul jurnalisti lu peste
Rus o fi eminenta cenusie? Pai nici macar nu a reusit sa-l bata pe Boc la alegerile pentru primaria Clujului. Si PSD nu a reprezentat si nu reprezinta nimic in Cluj. O fi avand bani Rus, dar sunt destui alti clujeni cu bani mai multi decat el. Si cu influenta. Si oricat de mari pesti rapitori par clujenii de talia lui Rus si Dancu, ei sunt mici glume fata de rechinii de pe Dambovita. La Bucuresti se da ora exacta si acolo e banetul gros si puterea. Problema e ca acolo in capitala se bat intre ei ca orbii. Si nu-i intereseaza fotbalul si in general sportul.
Zi-ne tu cine conduce clubul, daca stii mai bine. Ti se pare normal ca la un club de fotbal un individ care se vrea patron ca Varga, sa nu apara nicaieri in acte?! Ti se pare normal ca adevaratul patron sa nu apara in acte?! Ce motiv, decat cele enumerate in articol, ar avea un patron sa nu apara in acte. Spune-mi unul. Astept, multumesc.
Stucane o dadusi in organizatii oculte francmasonerie si alte gogomanii .. ce sa faci trebuie sa scrii si tu ceva halal gazetari
Dar tu când "v-ei" da ochii cu...gramatica?!?
A greșit jurnalistul. Culoar de zborcera, dar nu avea permisiunea de a decola.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.