Alte știri din fotbal
Cornel Dinu a rostit un singur nume pentru banca lui Dinamo: „Un antrenor care cunoaște trăirile din vestiar și de pe bancă”
0
Promisiunea lui Ioan Ovidiu Sabău, după ce a preluat-o pe Farul
0
Zeljko Kopic, „cadou” de 5 milioane de euro pentru Dinamo la despărțire?! „Câinii” ar putea da o adevărată lovitură
1
Pleacă să se căsătorească a doua zi după România - Țara Galilor. „Îl bag doar o repriză”
0
Știri din fotbal internațional
Dorit de Napoli, a ales Turcia! » A aterizat deja la Istanbul și va semna pe două sezoane
0
S-au urcat pe blocuri și au înroșit cerul capitalei! Noaptea s-a încheiat tragic
0
Au plecat pe „fenta” lui Florentino Perez » El e transferul promis de 150 de milioane de euro!
0
Mondialul 2026, între recorduri și extreme » Un jucător vine din liga a cincea! + 6 selecționeri din aceeași țară
0
Lifestyle
Ultima „fiță” la Roland Garros: tot mai mulți tenismeni sunt însoțiți de animale de companie
2
Starul lui Arsenal și-a lansat film documentar » Partenera a atras toate privirile
1
Cum arată tricourile celor 48 de participante la CM » Ce producător de echipament e liderul de la Mondial
6
Aflat în Bali, Daniel Bîrligea a cerut-o în căsătorie pe Antonia: „Cel mai categoric «da» din viața mea”
9
Un tată s-a închinat la moaștele fiicei sale, Sfânta Elisabeta de la ...
Libertatea
Romina Gingașu, soția moștenitorului Ferrari, cumpără un apartament ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, prima reacție după ce o dronă maritimă a explodat în Portul ...
Libertatea
Scandalos! Rămâi fără cuvinte!
Stucane las o ca macane, daca mergi in Ungaria cu o echipa romaneasca ai sa vezi ca nici nu incepe meciul pana aia incep sa strige "*** ***" asa ca te rog sa te mai temperezi !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare nu e obligatia stewarzilor sa elibereze/pastreze libera acea zona? Nu e normal sa ai bilet si sa nu poti vedea meciul in conditii decente din cauza unora care se cred mai destepti, mai cu mot, si stau lipiti de balustrada obturand vederea multora din randurile 1-5! Vrem stadioane ca afara, dar ne comportam in continuare romaneste/golaneste/smechereste!
Ce insirare de aberatii, exagerari si ineptii! Cand joaca fcsb sau alte echipe nu te.deranjeaza astea? Nu mai zic de rapidisti.. Asta cu curtile e suprema, poti sa mergi sa te inscrii in udmr, s*** sa aiba si un roman sa le faca asta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E de ajuns sa te uiti la Sadiku ca sa-ti dai seama de IQ-ul dinamovistilor..."da-ti drumul la comentarii", "Anceloti", etc, etc! Exemplul perfect sunt cei care impingeau de poarta aia in sens invers ca s-o deschida pe stadionul lor vechi...
Ma bucur sa vad ca Stucan mai stie sa scrie! Bravo! Vad comentarii cum ca dinamovistii sunt varza. Eu as merge ceva mai departe, nu doar dinamovistii ci toti cei care se cred "Ultras". Pentru ei asta inseamna sa fi ultras, *** Ca e dinamo, ca e fcsb sau craiova, asta este canibalismul romanesc. Vina, evident a cluburilor avide sa faca un leu, sustinand fosti puscariasi erijandu-i in purtatori de cuvant, inchizand ochii la "spectacolul din tribuna" al acestor saltimbanci. Gretos!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bun articol...jucatorii romanii sunt superficiali si puturosi, iar tara asta merge rau nu doar din cauza politicienilor cum le place tuturor sa zica, ci din cauza marii majoritati ai cetatenilor acestei tari
Ăștia e noi de dupe Carpați
Mizerie de sport, mizerie de suporteri. Si da, ca bucurestean, recunosc, nu cred ca am vazut in tara asta atata mizerie, nesimtire si ghiolbanism ca in Bucuresti. Dar ele sunt prezente peste tot, sa fie clar.
De ce nu mergeti voi la Opera ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.